34 випускники отримали свідоцтва про закінчення Бердичівської музичної школи

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
34 випускники отримали свідоцтва про закінчення Бердичівської музичної школи

Її називають «ліками для розуму», «мовою, яку розуміє лише душа», «мистецтвом мислити звуками». У Бердичівській музичній школі погоджуються з усіма цими визначеннями, додаючи від себе: вона здатна змінити світ. Хоча б тому, що здатна змінити людину. Звісно, мова йде про Музику і про 34 юні особистості, котрі попрощалися зі статусом «учнів Бердичівської музичної школи». У закладі віншували своїх цьогорічних випускників.

Ці дівчата та юнаки – гордість і надія закладу, зазначила у своєму вітальному виступі директорка школи Ірина Марців, вони зуміли почерпнути й просочитися усім, чим намагалися наповнити їх викладачі – творчістю, талантом, натхненням. Навіть жорсткий карантин не зумів поставити хрест на прагненні учнівсько-викладацького колективу Бердичівської музичної школи стати повноправними учасниками культурного життя міста, області й країни. Близько 80 лавреатських дипломів приніс закладу 2020-21 навчальний рік, довела до присутніх на святі Ірина Марців: ця цифра є свідченням майстерності учнів бердичівської музичної, а значить є свідченням високого рівня професіоналізму тутешніх педагогів. Директорка школи подякувала усім за пророблену роботу: випускникам – за бажання навчатися і жити з музикою всередині, викладачам – за самовіддану працю, батькам – за наполегливість і терпіння, громаді та її керівництву – за розуміння й підтримку.

Кожного, хто брав безпосередню участь у становленні сьогоднішніх випускників, можна сміливо назвати «Героєм Віри», впевнені їхні батьки. Ще вчора самі вони підбадьорювали своїх синів та доньок, мотивували, стимулювали, іноді й примушували. Приймаючи нових дітей до себе, були впевненими в успішному «завтра» педагоги. Вони докладали усе, чим володіли, задля того, аби музика дісталася до дитячих душ й оселилася там назавжди. Та й самі діти, часто жертвуючи власними бажаннями, прямували не до друзів на двір, не на прогулянки містом, а до «музикалки». Тому що усі разом вірили… Можливо, кожен у своє, але ця віра, переконані батьки, неодмінно призведе до того, що музика ніколи не залишить серця їхніх дітей. А той, хто з музикою у серці, зла не зробить.

Вони залишають стіни музичної школи духовно наповненими, культурними, зі своїм вже сформованим характером, кажуть про випускників музичної школи їхні багаторічні друзі та партнери – фахівці Бердичівського педагогічного коледжу. Музика не лише вчить, додають, вона дає можливість відчути себе потрібним у цьому житті, перебороти власні страхи, ставити високі цілі й досягати їх. А значить – бути щасливим.

Від імені всієї бердичівської громади та її очільника Сергія Орлюка випускників привітала начальниця міського відділу культури Валентина Кузьменко. Бердичівська музична вважається кращою в області та однією з найпотужніших в Україні, зазначила, і це завдяки усім тим, хто приходить до неї щодня. Викладачі, батьки та, звісно, головні герої випускного дійства – маленькі та юні бердичівські музиканти. Чи всі із них зійдуть на професійну сцену? А чи це так важливо? Головне, щоби кожен пройшов обрану ним самим дорогу гідно. Ну і, звісно, з музикою у душі.  

Останні новини