Поточний ремонт доріг у Бердичеві триває

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Поточний ремонт доріг у Бердичеві триває

Поточний ремонт доріг у Бердичеві триває, згідно визначеного плану: на одній частині вулиць здійснювали вирівнювання та ліквідовували ями за допомоги грейдера, на іншій частині кластимуть асфальт. Щодо останньої, то наразі роботи з асфальтування проведено на двох вулицях – Л. Ліпецького та Здоров’я, решта запланованих доріг – на стадії підготовки до поточного ремонту.

Так, зокрема, фрезерування здійснюють на Ново-Іванівській, верхній шар дорожнього покриття вже зняли на IV провулку Семенівському та на вул. Цадика. Попереду – роботи на М. Грушевського, Низгірецькій, Огієнка. Перероблений після зняття старий асфальт використовуватимуть для підсипки доріг.

Окрім вищезазначених вулиць, поточний ремонт здійснюватиметься на вулицях: Данилівській, Богданівській, Шолом-Алейхема, 30-річчя Перемоги, Толстого, Короленка, Пушкіна, а також на окремих ділянках Європейської та Житомирської. Вибоїни там ліквідовуватимуть пневмоструменевим методом.

У зв’язку з існуючим станом фінансування на більш критичних ділянках працюють підрядні організації-переможниці тендерів, менш проблемні відрізки ремонтуватимуть силами МКП «Бердичівкомунсервіс».  

Останні новини

Один коментар

  • Сергей Валерьевич,если можно, обратите внимание на такой факт. Ул. Суворова впервые за десятилетия реконструировали. Радости нашей не было предела! Но вот прошли дожди и вся улица в ямах. Прошел грейдер- проблему вроде бы устранил. Но оказывается до первого дождя. Опять вся улица в глубоких ямах . И так будет до бесконечности. Дорога вроде есть, а вроде и нет…

Comments are closed.