Міський голова Сергій Орлюк завітав до Бердичівського медичного фахового коледжу

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Міський голова Сергій Орлюк завітав до Бердичівського медичного фахового коледжу

Міський голова Сергій Орлюк та депутат міської ради Ігор Романський відвідали Бердичівський медичний фаховий коледж та мали нагоду поспілкуватися з в.о директора коледжу В’ячеславом Шевченко. Під час зустрічі були підняті важливі питання щодо подальшої роботи навчального закладу.

Сергій Орлюк наголосив на важливості функціонування такого закладу, адже Бердичівський медичний коледж щороку ось уже протягом 90 років випускає справжніх фахівців медичної справи. А це, зазначив міський голова, надзвичайно важливо в умовах боротьби з коронавірусом, коли у лікарнях відчувається брак кадрів.

Також Сергій Орлюк та В’ячеслав Шевченко домовилися про передачу у комунальну власність міста незавершеного будівництва спортзалу за ДЮСШ ім. Лонського при умові надання дозволу на використання спортивної бази студентами медичного коледжу. Керівник Бердичівського медичного фахового коледжу додатково звернувся до міської ради з проханням  допомогти замінити дерев’яну захисну конструкцію на більш сучасні та безпечні металеві екрани. Що покращить естетичну привабливість навчальному закладу та забезпечить безпеку пішоходів.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк разом з депутатом міської ради Ігорем Романським запевнили про свою готовність підтримувати Бердичівський медичний фаховий коледж та сприяти його розвитку.

Останні новини