На Червоній горі розпочало свою роботу віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
На Червоній горі розпочало свою роботу віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг

Відтепер мешканцям мікрорайону «Червона гора» буде зручніше отримувати адміністративні послуги. У середу, 10 березня розпочало прийом відвідувачів віддалене робоче місце №1 Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що відкрилося у приміщенні МКВЖРЕП №7 по вулиці Євгена Старікова, 4.

Перевірити, як здійснюється прийом громадян у перший день роботи, особисто приїхав Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, його перший заступник Артем Азізов та заступник міського голови Інна Тарасюк з директором Центру надання адміністративних послуг Михайло Подоляном.

Сергій Орлюк зауважив, що відкриття віддаленого робочого місця у такому густонаселеному районі, як Червона гора – це вимога часу. Тепер мешканці даного мікрорайону мають можливість отримати всі адміністративні послуги безпосередньо за місцем проживання. Міський голова зазначив: робота ЦНАПу не прив’язана до місця реєстрації громадян, тому його послугами може скористатися кожен бажаючий. Та звернув увагу що ремонт у приміщенні було швидко і оперативно виконано силами працівників МКВЖРЕП №7.

Директор Центру надання адміністративних послуг Михайло Подолян розповів, що відкриття віддаленого робочого місця було передбачено відповідною програмою у рамках європейського гранту з підтримки децентралізації, за кошти якого було придбано сучасні меблі та необхідне комп’ютерне обладнання.

Тут будуть надаватись адміністративні послуги з питань видачі довідки про реєстрацію місця проживання/перебування, зняття з реєстрації місця проживання особи, видачі довідок про перебування (не перебування) на квартирному обліку, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, надання державних допомог, видачі пенсійних посвідчень та інших послуг у сфері пенсійного забезпечення.

Щоденний прийом з 09-00 ранку до 17-00 вечора без перерви на обід проводитимуть два спеціаліста: адміністратор та працівник управління праці і соціального захисту населення. Також згідно графіка (останній вівторок місяця, з 8.00 до 12.00) тут буле проводитися прийом спеціалістом Пенсійного фонду України.

Сергій Орлюк зауважив, що на сьогоднішній день поки що віддалені робочі місця Центру надання адміністративних послуг передбаченні лише на Червоній горі та у Скраглівці. Але наголосив: це – перші ластівки майбутніх змін. Далі при наявності відповідних коштів планується створити такі філіали ЦНАПу і по інших віддалених мікрорайонах. 

Останні новини