Інформація про подолання негоди

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Інформація про подолання негоди

Погіршення погодних умов викликане зниженням температури повітря та рясними снігопадами. Як наслідок, ускладнюється  робота систем життєзабезпечення населення та рух автотранспорту в межах Бердичівської міської територіальної громади.

          До подолання наслідків негоди залучені МКП «Бердичівкомунсервіс», МКП «Бердичівводоканал», КП «Бердичівтеплоенерго», управляючі компанії МК ВЖРЕП №7 та  ПП «Житлоремекс 2», КП «Бердичівський комбінат комунальних підприємств», ОСББ та окремі приватні підприємства.

          МКП «Бердичівкомунсервіс» інформує, що для проведення робіт на автошляхах всього залучено 13 од. автотракторної техніки, а саме:

МАЗів   піскорозкидувачів – 2 од;

тракторів  з відвалами – 10 од.;

навантажувачів – 1 од.

Використано  120,0 т суміші піску та солі для подолання ожеледиці.

Роботи продовжуються.

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради  просить:

  • мешканців Бердичівської міської територіальної громади тимчасово утримуватися від поїздок на особистому  автотранспорті, а при неможливості  – бути максимально уважливими, не залишати свої автомобілі на узбіччі доріг, де вони  будуть ускладнювати роботу комунальної снігоприбиральної техніки;
  • керівників підприємств, установ, організацій, закладів торгівлі тощо забезпечити прибирання снігу та утримання закріпленої території в належному стані;
  • управителів багатоквартирних будинків, керівників ОСББ та інших організацій , що здійснюють утримання та обслуговування житлового фонду громади, забезпечити прибирання закріплених територій від снігу та посипання протиожеледними матеріалами для забезпечення безпеки громадян, недопущення виникненню надзвичайних подій.

Відділ з питань надзвичайних  ситуацій та цивільного захисту населення                                              

Останні новини