Рішення, що стосувалися життєдіяльності бердичівської громади, затвердили на засіданні виконавчого комітету

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Рішення, що стосувалися життєдіяльності бердичівської громади, затвердили на засіданні виконавчого комітету

Понад 30 проєктів рішень розглянули члени виконавчого комітету на засіданні, що відбулося 28 січня. З-поміж іншого, були затверджені стан ведення військового обліку на території міста за 2020 рік та пропозиції щодо його поліпшення у 2021 році.

Низка рішень стосувалася діяльності виконкому: так було затверджено його Регламент, а також інструкції з діловодства та інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну. Окрім того, члени виконкому схвалили план роботи на І квартал 2021 року та перспективний план на весь 2021 рік.

Значна кількість рішень була пов’язана з внесенням змін до попередніх рішень виконавчого комітету щодо роботи деяких робочих груп, комісій, рад та комітетів: така необхідність виникла через кадрові зміни у структурі виконкому.

Члени виконкому надали дозволи на реконструкцію з добудовою до індивідуального житлового будинку та на встановлення реклами. Кільком суб’єктам господарювання навпаки – дозволи на розміщення рекламних засобів скасували.

Останні новини