Аварійний житловий будинок, що на вул. Садовій, 15, знесуть

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Аварійний житловий будинок, що на вул. Садовій, 15, знесуть

Рішення про знесення аварійного будинку, що на Садовій, 15, прийняли на засіданні комісії Бердичівської міської ТГ з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  

За інформацією директорки ПП «Житлоремекс-2» Галини Белінської, будинок було визнано аварійним ще у 1978 році. Близько 20 років минуло з того часу, як до нього припинили постачати газ та електроенергію.

У двох квартирах будинку мешкали дві особи – членкині однієї родини. Місцезнаходження однієї з них – жінки 1919 р. н. – наразі невідомо та з’ясовується. У свою чергу, керівниця юридичного відділу виконкому повідомила, що 22.01.2021 р набере чинності рішення Бердичівського міськрайонного суду і пенсіонерку знімуть з реєстрації.

Так само знято з реєстрації іншу мешканку аварійного житла: як інформувала Галина Белінська, жінка переїхала до гуртожитку, що на вул. Братів Міхеєвих, і новими умовами задоволена. Тобто, жодних перепон у плані зареєстрованих мешканців для знесення будинку на Садовій немає.

У своєму рішенні члени комісії визначили відповідальних за демонтаж та за виділення техніки й особового складу для розвідки території, проведення запобіжних заходів, демонтажу, прибирання й очищення території тощо.

Останні новини