Модернізацію та заміну обладнання провели на хлораторній станції (фото)

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Модернізацію та заміну обладнання провели на хлораторній станції (фото)

Очистка освітлювачів, відновлення роботи хлораторної станції, відновлення роботи гідролізної станції та нові фільтри – реалізація цих чотирьох етапів дасть змогу значно покращити якість питної води у місті. Про це було сказано під час лютневої наради за участі керівництва міста та представників «Бердичівводоканалу», і ось прийшов час хлораторної: на ній провели мінімальну модернізацію та замінили обладнання.

Хлораторну станцію, що розташована на 3-й насосній станції на вул. Аширбекова, ввели в експлуатацію ще у 1970 році, розповідає перший заступник міського голови Роман Левицький, і, зрозуміло, за цей час обладнання та трубопроводи на ній застаріли як морально, так і фізично. Зрештою, вони вийшли з ладу. Змінився клімат, температура стала вищою, що привело до цвітіння води у річці, тож було вирішено взятися за хлораторну.

Із міського бюджету на ці цілі виділили 100,0 тис. грн., за які придбали:

  • Дві нові хлораторні установки для дозування газоподібного хлору та приготування його водного розчину – «хлорної води»;
  • Насос для підняття та підтримки постійно стабільного тиску;
  • Трубопроводи та запірну арматуру.

Зі слів Романа Левицького, обладнання, встановлене силами працівників «Бердичівводоканалу», дасть можливість дозувати хлор у правильних пропорціях та зі стабільною концентрацією задля знезараження питної води та окислення органічних речовин.

Останні новини

Один коментар

  • Предлагаю сделать велосипедую дорожку по левой стороне от Красной Горы и до таможни, ето 3км,. Но сколько емоций будет!

Comments are closed.