2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

       У шістнадцятиденний період  Всеукраїнської акції „16 днів проти насильства” входять важливі для демократичної спільноти дати. Зокрема 2 грудня відзначають Міжнародний день боротьби з рабством.

       З метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми, привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми начальник відділу з питань сім’ї управління праці, сім’ї та соціального захисту населення Наталія Вальчук, директор Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тамара Василівна Ковалик та спеціаліст Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Ярослав Бойчук прийняли участь у семінарі, організованому для громадян, що перебувають на обліку в Бердичівському міському центрі зайнятості.

Слухачам донесено інформацію про основні небезпеки, пов’язані з нелегальним працевлаштуванням як в Україні, так і за кордоном. Проінформовано про  державні та громадські організації до яких можна звернутися за інформацією, консультаціями чи допомогою у разі потреби.

Останні новини