Ініціативу Василя Мазура підтримали одноголосно: міська рада надала дозвіл на придбання містом колишньої спортзали «Прогресу»

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Ініціативу Василя Мазура підтримали одноголосно: міська рада надала дозвіл на придбання містом колишньої спортзали «Прогресу»

Офіційний сайт м. Бердичева вже інформував про ініціативу міського голови Василя Мазура придбати у комунальну власність міста колишню спортивну залу заводу «Прогрес». Ініціативу підтримали члени виконавчого комітету, і ось проєкт рішення «Про надання дозволу на придбання спортивного комплексу по вул. Європейській, 81, у комунальну власність міста» винесли на розгляд 59 позачергової сесії Бердичівської міської ради.

Наразі даним проєктом визначається намір міськради придбати вищевказаний комплекс, інформувала заступниця міського голови Валентина Адаменко. У Бердичеві, нагадала, функціонує дві дитячо-юнацькі спортивні школи: одна з них (з футбольною спеціалізацією) налічує близько 400 вихованців, щодо ДЮСШ ім. Лонського, то у ній у числі інших діють відділення баскетболу та стрибків у висоту. Спортивних залів у місті катастрофічно не вистачає, констатувала Валентина Адаменко: із 15 шкіл спортзали мають лише 7, але й ті не відповідають умовам, необхідним для ігор у міні-футбол, баскетбол, волейбол. У випадку, коли Бердичів приймає змагання з цих видів спорту, місто вимушене звертатися до військової частини, або ж (окрім зимової пори) користуватися відкритими майданчиками.

Даним проєктом рішення, інформувала заступниця, міська рада оголошує про намір придбати спорткомплекс на Європейській, 81, та визначає замовника, котрий отримає право на проведення перемовин (у ролі останнього було запропоновано міське управління освіти і науки). Усі подальші деталі необхідних процедур розглядатимуться на засіданнях постійних депутатських комісій, зазначила Валентина Адаменко, і, зрештою, прийматимуться на сесії. Депутати одноголосно підтримали запропонований проєкт рішення.

Останні новини