Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

ІНФОРМАЦІЯ відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна

Назва об’єкта оцінки:

1.Підвальне  приміщення, площею 182,1 кв.м, за адресою: м.Бердичів, вул.Житомирська,113.

            Мета проведення незалежної оцінки: об’єкта – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати. Дата оцінки 30.11.2019. Замовник та платник робіт з оцінки відділ комунальної власності та земельних відносин.

          До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єктів оціночної діяльності, виданого відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.        

        Претенденти подають конкурсну документацію, яка відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 в редакції, затвердженій наказом ФДМУ від 16.01.2018 № 47, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за № 198/31650 (далі – Положення), складаєтьсяз:

       конкурсної пропозиції, запечатаної  в  окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (не більше 5 календарних днів). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

        документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів (завірені належним чином), які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (додаток 3 до Положення);

         підтвердних документів: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 4 до Положення); інформація про претендента (додаток 5 до Положення); копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єктам оцінки; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки об’єкта.

         Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки: об’єкта – 1681,00 грн. Подібними  до об’єкта оцінки будуть вважатися приміщення, частина будівель.           

         Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів та обов’язковим зазначенням об’єкта, на який подається конкурсна документація, що містяться в конверті.

        У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

        Конкурсна документація подається до відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради за чотири робочих дні до оголошеної дати  проведення конкурсу  (включно) за адресою: м.Бердичів, пл.Центральна,1, кім. 75.

        Конкурс відбудеться 20 грудня 2019 року об 11.00 у приміщенні виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м.Бердичів, пл.Центральна,1, кім. 16.

Телефон для довідок: (04143)  2-21-51.

Останні новини