Члени виконавчого комітету проголосували за присвоєння звання «Почесного громадянина м. Бердичева» Івану Привалову

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Члени виконавчого комітету проголосували за присвоєння звання «Почесного громадянина м. Бердичева» Івану Привалову

За те, аби до славної когорти Почесних громадян м. Бердичева увійшов Іван Привалов, проголосували на останньому засіданні члени виконавчого комітету. Нагадаємо: у жовтні з відповідною пропозицією перед делегатами звітно-виборчої конференції міської організації ветеранів виступив міський голова Василь Мазур – тоді ветерани підтримали її одноголосно. І ось на засіданні виконкому розглянули звернення ветеранської спільноти щодо присвоєння почесного звання їхньому активісту.

Іван Привалов – учасник 2-ї Світової війни, у травні 2019-го він відзначив свій 93-й день народження. Після смерті від голоду батьків Іван опинився у дитячому будинку. У 1943-му році добровольцем пішов служити до армії. Закінчив військове училище – став офіцером-танкістом. Після виходу у запас понад два десятки років викладав військову науку у бердичівському ПТУ № 4. Іван Привалов – один із найактивніших членів місцевої ветеранської організації, незмінний учасник загальноміських заходів, присвячених визволенню Бердичева й України від гітлерівських окупантів, Дню Пам’яті та Примирення, Дню Перемоги над нацизмом у 2-й Світовій війні.

Право бути удостоєним почесного звання Іван Привалов затвердив власним життям – у цьому переконане керівництво Бердичева й ті, хто мав і має нині справу з цією світлою, відповідальною та небайдужою людиною. Людиною-патріотом своєї країни, свого міста, котра любить людей і робить все для того, аби їхнє майбутнє було мирним, успішним, гідним. Своїм одностайним голосуванням це право підтвердили і члени виконавчого комітету.

Останні новини