«У новий рік маємо ввійти з новими вимогами до роботи» – міський голова Бердичева Василь Мазур

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
«У новий рік маємо ввійти з новими вимогами до роботи» – міський голова Бердичева Василь Мазур

Роботу МКП «Бердичівводоканал» у поточному році проаналізували на останньому засіданні виконавчого комітету. Директор підприємства Микола Ейсмонт відзвітував: протягом 2019-го року було здійснено комплекс заходів, спрямованих на вдосконалення роботи щодо підвищення якості обслуговування населення. За звітний період, інформував, до Водоканалу надійшло 574 звернення, більшість з яких стосувалася незадовільної якості води, вартості послуг за водопостачання й водовідведення, ремонту водозабірних колонок, відсутності води чи недостатності тиску в мережах, реструктуризації боргів. Із загальної кількості звернень, доповів Микола Ейсмонт, позитивно вирішено 87,3 %, на решту надано необхідну інформацію та роз’яснення. Окремим завданням стояло підняття тиску води у мережах на вул. Спартаківській, Червоній, Низгірецькій, Толстого. З початку року, продовжив директор «Бердичівводоканалу», бригади підприємства ліквідували 244 прориви, усунули понад 1 100 заторів, відремонтували 101 водопровідний та каналізаційний колодязь, замінили найбільш аварійні ділянки водопроводу на вул. Одеській та Соборній.

На незадовільну ситуацію з облаштуванням колодязів звернув увагу міський голова: виклали їх з цегли, заасфальтували дорогу – через рік колодязь помітно просів, знову беремося за ремонт. Свого часу, нагадав, пропонувалося замінити цеглу на бетонні конструкції – і що?.. Так, за мірою можливостей, колодязі відновлюють, … але знову з цегли. Чому?.. Що буде після зими?.. Передбачено асфальтування центральних вулиць міста за рахунок дорожнього фонду – тоді асфальт теж на старі люки кластимуть?..

Реальний, на його думку, вихід із ситуації, що склалася, запропонував заступник міського голови Сергій Онофрійчук: замовляється документація на капремонт колодязя, кладуться бетонні кришки, на які, у свою чергу, вже кладуться люки. Про проблему, переконаний, забудуть раз і назавжди. Всі розуміють, що на заміну централізованих водогонів сьогодні потрібні шалені кошти, зазначив, втім, є заходи, в яких можна обійтися мінімальними фінансовими ресурсами. Виготовлення документації, пошук підрядників, виконання робіт – до всього цього, на думку Сергія Онофрійчука, керівництво підприємства ставиться доволі пасивно. Як результат – те, що можна було зробити ще теплої пори року, робиться взимку. Це вже чиста організація, звертає увагу заступник, і вимагає вона більш жорсткого підходу. Зупинився Сергій Онофрійчук і на питанні технології підготовки води: технологію цю, наголосив, треба удосконалювати. Наразі містом вивчається досвід Білої Церкви, інформував, необхідно модернізувати фільтри, змінити систему очистки, адже просто заміна піску не дає тривалого ефекту. Якщо у повній мірі дотримуватися технологічного процесу, фільтрувальна станція й обладнання на ній видає у кінцевому результаті якісно підготовлену воду, констатував, у свою чергу, міський голова. Можливо, справа у більш жорсткому контролі та у підходах до виконання службових обов’язків?.. Тарифи на житлово-комунальні послуги високі, вимоги населення зростають, тож у новий рік, попередив Василь Мазур, необхідно буде увійти з новими вимогами до роботи.

Останні новини