Святковими вогнями традиційно засяяла «медична» ялинка Бердичева (фото)

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Святковими вогнями традиційно засяяла «медична» ялинка Бердичева (фото)

Де загадувати найзаповітніші бажання на новий рік, як не біля ялинки і у колі найближчих людей?.. Так складається, що не всі з бердичівлян зустрічають новорічно-різдвяні свята у себе вдома з родиною – проблеми зі здоров’ям вкладають їх на лікарняні ліжка. Але ялинка… Ось уже який рік своїми вогнями вона нагадує пацієнтам міської лікарні про те, що настає особливий час – час радості, нових надій та сподівань, віри у те, що рік новий буде кращий за той, що минає.

Здається, вони вже і не беруться вираховувати, коли вперше зібрали навколо цієї ялинки людей – міський голова Василь Мазур та представники ГО «Вибір Бердичева», очолювані Олексієм Ястремським. Єдине, що знають, традиції цій – років і років. Ось і наприкінці 2019-го навколо «медичної» бердичівської ялинки вирував новорічний настрій. Не було снігу, але все одно було людно, не було морозу, але все одно були казкові символи чарівного дійства. Лунали щедрівки і безліч побажань. І над усім цим височіла колись юна й невеличка, а нині – справжня, зріла красуня-ялинка.

Новорічний настрій присутнім створювали співучі щедрувальники з Любарщини – із с. Глезне. Їм, у першу чергу, і подякував у своєму виступі міський голова Василь Мазур. Чого люди, насамперед, бажають у ці дні одне одному? Звісно, здоров’я. Нехай 2020-й рік принесе усім лише радість, зичив міський голова, а ще, звісно, любов, людську повагу, достаток і мир.

Аби ті, хто у цей час бореться за власне здоров’я, і ті, хто робить все для того, аби побороти недуги, якомога повніше відчули радість від Нового року, побажав пацієнтам та медперсоналу лікарні Олексій Ястремський. І він, і його соратники по «Вибору Бердичева» запевнили: «медична» ялинка й надалі тішитиме містян,  запалюватимуть на ній вогні вони, а прийде час – їхні діти та онуки. І сяятиме зелена чарівниця доти, доки нестиме людям світлі почуття. Традиційно приєдналися до новорічних вітань команда Василя Мазура та головні медики міста – Лариса Бабікова і Наталія Хорошун. Нехай ніщо не зіпсує зимові дива, зичили, нехай у душах панує спокій і гармонія, а мрії усі збудуться. Нехай Божа благодать наповнить домівки бердичівлян і добрих людей в усьому світі, а вечори незмінно будуть щедрими та добрими.

Останні новини