Український фонд стартапів

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Український фонд стартапів

Розпочав прийом заявок Український фонд стартапів

Відповідно до листа Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА, повідомляємо про наступне:

         З 02.12.2019 розпочав прийом заявок Український фонд стартапів (далі – Фонд) – державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету міністрів України.

         Місія Фонду – підтримувати інноваційні проекти та допомагати найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

         Український Фонд стартапів надає фінансування компаніям на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed) у формі грантів, а не за рахунок участі  в капіталі. Процес відбору відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. Фонд фінансує перспективні та інноваційні ідеї технологічних стартапів, які демонструють високий потенціал глобального комерційного успіху.

Український Фонд стартапів планує надавати безповоротну фінансову допомогу стартапам на початкових стадіях розвитку. Проєкт на стадії preseed може отримати грант на суму $25 тис., на стадії seed – гранд на суму $50 тис.. Таким чином, один стартап може сумарно отримати до $75 тис..

Фонд фінансує майже всі галузі, окрім азартних ігор, виробництва та реалізації небезпечних речовин, алкогольних та тютюнових виробів, військових та ядерних технологій. Цільові сектори: штучний інтелект (АІ), блокчейн, кібербезпека, захист (Defense), медицина та охорона здоров’я, фінансові технології (FinTech), освітні технології (EdTech), робототехніка, програмне забезпечення як послуга (SaaS), виробництво, електронна комерція, інтернет речей (IoT).         

Більш детальну інформацію про роботу Фонду та процес подачі заявок можна отримати за посиланням: https://usf.com.ua/uk/

Останні новини