Народне гуляння на Центральній – у вогнях святкових ялинок та з Миколаєвим благословенням (фото)

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Народне гуляння на Центральній – у вогнях святкових ялинок та з Миколаєвим благословенням (фото)

19 грудня на Центральній площі Бердичева вітали одне одного з Миколаєм, наступаючим 2020-м роком та Різдвом Христовим. Родзинкою святкового дійства мало виступити запалення вогнів на головній ялинці міста. А разом із нею – на всіх ялинках-мешканках Центральної. На тривалий час через бойові дії на сході країни у Бердичеві відмовилися від ідеї ялинкового містечка, обмежившись однією, головною, зеленою красунею. А цьогоріч заявили: нехай усіх об’єднає могутня сила добра й любові, сила, що пробудить у серці вогонь, надасть щиру віру у перемогу, подарує мир та злагоду кожному серцю – чудодійна сила святого Миколая.

І відкрився Бердичів Миколаєвим вітанням, побажанням, радості та святу. А поки святий долав шлях до Центральної, присутніх на ній розважали й потішали у різний спосіб – під дзвінке багатоголосся колядників, під баян та бубон, під колоритні та яскраві фотозони, забави для дітвори, під українську закуску і те, що «під закуску». Аби щастя й радості вистачало усім і кожному, аби успіх ішов пліч-о-пліч, аби білий Щур виявився кращим та благодатнішим за жовту Свинку. Щоби діти цвіли, немов квіти, столи були щедрими, ну і грошенята щоби водилися.

Миру усім людям побажав святий Миколай. Істину він говорить, запевнив, й істину цю нехай Бердичів всьому світу оголосить: згинуть всі окови – прийшов час обнови, Божій Дитині – честь, а Україні – слава!

Загадати цієї миті найзаповітніше бажання, закликав присутніх на площі міський голова Василь Мазур. Загадати з любов’ю до людей, до свого міста, до своєї країни – тоді неодмінно збудеться. Здійснення добрих мрій, миру в Україні, добра, любові, злагоди, достатку та процвітання рідного Бердичева побажав містянам голова. А далі пішов зворотній відлік, і коли перетнули одиницю, осяялася Центральна чарівними новорічними вогнями та людськими посмішками. Народу назбиралося, немов на День міста, і схоже було, що гуляли душевно і в задоволення. Ідею Василя Мазура прикрасити для громади цілий ялинковий комплекс, а саме свято – прикрасити різними цікавинками підтримали Володимир Ліпецький, Олександр Ревега, Костянтин Романенко, Дмитро Ушмаєв, Людмила Тимошенко, Леонід Хомич, Андрій Чернецький, Артем Кашпірук, Сергій Речич, Геннадій Галецький, Ігор Мельник, Олександр Мудревський. Твори добрі дива – і добре диво обов’язково станеться з тобою, гласить мудрість, тож дяка і побажання добра цим людям та очолюваним ними колективам. А всьому Бердичеву – миру та веселих свят!

Останні новини