Міський голова Василь Мазур привітав із Миколаєм вихованців Бердичівської школи-інтернату (фото)

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Міський голова Василь Мазур привітав із Миколаєм вихованців Бердичівської школи-інтернату (фото)

19 грудня – особливий день у Бердичівській загальноосвітній школі-інтернаті: заклад перетворюється на казкову місцевину, в якій повно різних див. Звісно, головний герой цього дня – святий Миколай, і перед тим, як особисто завітати до тутешніх мешканців, він посилає сюди своїх помічників. Вже більше 10 років роль таких помічників виконують міський голова Василь Мазур разом зі своєю командою. Так само традиційно до Миколаєвого оточення долучаються працівники обласної та місцевої прокуратури, представники підприємств, благодійники тощо. Із собою помічники привозять подарунки – печиво, цукерки і багато різної солодкої смакоти.

Роки минають, на зміну одним учням приходять інші, преображається і сам заклад, але незмінним залишається атмосфера всередині нього. На переконання Василя Мазура, ці діти знаходяться у надійних руках відданих своїй справі професіоналів. Щастя, здоров’я, тепла і любові побажав учням і педагогам школи-інтернату міський голова. А головне – щоби поруч знаходилися хороші, порядні люди та збувалися мрії. Коли здійснюється щось заповітне, вважає, тоді життя – повноцінне, тоді ставляться нові цілі, досягаються і ставиться вже нова мета. З цього, власне, і складається життя. Все буде добре, вірить Василь Мазур, а святий Миколай неодмінно у тому допоможе. До слів міського голови долучилися його перший заступник Роман Левицький та заступниця Валентина Адаменко. Зичили побільше добра, любові, ну і «миколайчиків» під подушки.

Святом любові й душевного тепла бачить День святого Миколая директорка школи-інтернату Лариса Тарнопольська. І на це свято, не сумнівається, чекають всі – від малого й до зовсім літнього. Пані Лариса вдячна усім тим Миколаєвим помічникам, котрі допомагають на ділі, а не на словах. Ця допомога – велика річ, адже мова йде про тих, кому будувати майбутнє України. І коли цих дітлахів плекати у любові й турботі, вірить директорка, відповідно, таке майбутнє й матимемо.

А сама дітвора зізнається: на Миколая тут чекали давно. Багато не просить – щоби дав можливість зростати у здоров’ї та зробив сильними і завзятими – їм бо треба лад давати на рідній землі. Всяке було, доки він на головній сцені дійства опинився, розповів святий: злі чортенята не спали і зробили все, аби не знайшов дорогу до закладу. Он навіть Місяць з неба вкрали. Та лишень нічого у них не вийшло: бодай на землі зникли всі ліхтарики, заявляє Миколай, він все одно віднайшов би шлях до маленьких і юних бердичівлян, адже дороговказом послужило би світло їхніх сердець. Так було і так буде завжди.

Останні новини