Віфлеємський Вогонь Миру передали Бердичеву представники «Пласту» (фото)

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Віфлеємський Вогонь Миру передали Бердичеву представники «Пласту» (фото)

У Бердичеві оселиться Віфлеємський Вогонь Миру: місцевій громаді його передали представники житомирського осередку «Пласту» –національної скаутської організації України. Сталося це на початку 60-ї сесії Бердичівської міської ради.

Їхня організація являє собою дух українства, дух патріотизму та дух єдності українців в усьому світі, зазначив у своєму виступі представник референтури військового пластування Максим Швець. Віфлеємський Вогонь Миру для них – це, у першу чергу, єдність, доброзичливість та любов один до одного, продовжив, Україна потребує миру, але миру, досягнутого внаслідок безкомпромісної перемоги українського війська над російськими загарбниками – лише тоді українці зможуть побудувати дієве суспільство. Метою, на яку пластуни незмінно працюють ось уже більше 100 років, нагадав Максим Швець, є побудова такої системи виховання дітей та молоді, при якій ті ставали би повноправними громадянами України, займаючись усіма питаннями розвитку української держави. Передаючи Вогонь Миру до Бердичева, наголосив, пластуни сподіваються, що, запаливши від нього, містяни відчують родинний затишок та радість свята. А разом із цим пам’ятатимуть, що вже 5-й рік на сході триває боротьба за Україну.

Віфлеємський Вогонь із рук гостей прийняв міський голова Бердичева Василь Мазур. Від імені усієї громади, міської ради та її виконавчого комітету він подякував пластунам за їхню місію і, у свою чергу, побажав Україні переможного миру. Віфлеємський Вогонь Миру перебуватиме в окремому кабінеті на 1-му поверсі виконавчого комітету. Запалити від нього свічку, що символізуватиме собою мир, затишок, любов та єдність, можуть усі бажаючі.

Останні новини