Востаннє у 2019-му році на сесію міської ради зібралися бердичівські депутати (фото)

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Востаннє у 2019-му році на сесію міської ради зібралися бердичівські депутати (фото)

На останню цьогоріч сесію зібралися депутати Бердичівської міської ради. Почали сесію з двох невеличких церемоній нагородження. За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у вирішення питань соціального захисту осіб з інвалідністю та з нагоди 10-річчя від дня заснування громадської організації інвалідів-візочників «Стимул» Почесною Грамотою Житомирської ОДА нагородили керівника організації, депутата міської ради Юрія Яремчука.

Окремо відзначили і переможців міського конкурсу «Краще об’єднання співвласників багатоквартирних будинків Бердичева». Нагадаємо: володарям І, ІІ та двох ІІІ-х місць належало отримати грошові премії – відповідно, 50 тис. грн., 40 тис. грн. та 30 тис. грн. ІІІ місце розділили між собою ОСББ «Швейник-26» та «Краєвид-40», на щабель вище опинилося ОСББ «Золотий ключик-13-15-42», а переможцем конкурсу було визнано ОСББ «Добро-18». Грамоти, квіти та сертифікати отримали голови об’єднань – Надія Омельченко, Тетяна Русаловська, Володимир Єрнєєв та Микола Липко.

Понад 70 питань увійшло до Порядку денного сесії. Схоже, засідання постійних комісій, що передували сесії, пройшли плідно й конструктивно: у випадках, коли не було поправок, міському голові, котрий оголошував назву чергового проєкту рішення, здебільшого залишалося лише додавати, мовляв, проєкт розглядався на усіх комісіях – питань та зауважень по ньому не виникало. Далі йшло голосування і проєкт у більшості випадків затверджувався без обговорень та одноголосно.

На початку депутати розглянули кілька запитів, проголосували за виділення матеріальної допомоги, внесли зміни до ще цьогорічного бюджету та до кількох рішень міської ради. А далі перейшли до розгляду всього, що стосувалося вже 2020-го року. Затвердили міський бюджет та цілий ряд міських програм на 2020-2022 рр. Серед останніх – Програма розвитку галузі охорони здоров’я м. Бердичева, цільова соціальна Програма з питань підтримки сім’ї, дітей та молоді, Програма щодо забезпечення та захисту прав дітей, цільові Програми розвитку місцевої освіти, галузі культури, фізичної культури і спорту, Програми «Молодь Бердичева» та інформатизації Бердичева, розвитку ЖКГ та благоустрою міста тощо. З-поміж іншого депутати проголосували за розроблення кількох детальних планів територій та розглянули чимало земельних питань. Своє «добро» народні обранці дали на придбання у комунальну власність громади колишньої спортзали заводу «Прогрес», що на вул. Європейській, 81, а також затвердили перелік назв площ, вулиць та провулків м. Бердичева. Окрім того, було встановлено термін для проведення їхніх зустрічей із виборцями. Зустрічатимуться у приміщеннях політичних партій, від яких обиралися, та у малій залі міського Палацу культури – з грудня 2019-го року і по лютий 2020-го включно.

Останні новини