ВАМ ДОПОМОЖУТЬ, ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ, ЩОБ ВАМ ДОПОМОГЛИ !

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
ВАМ ДОПОМОЖУТЬ, ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ, ЩОБ ВАМ ДОПОМОГЛИ !

З метою інформування мешканців м. Бердичева про органи та служби до повноважень та компетенції яких належить захист, підтримка та допомога особам, які постраждали від домашнього насильства співробітники управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради спільно з правоохоронцями Бердичівського відділу поліції ГУНП провели флешмоб з помаранчевими кульками та інформаційними брошурами.

Помаранчевий колір є офіційним кольором кампанії “Розірви коло насильства” в рамках щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, що триває з 25 листопада по 10 грудня та символізує світле майбутнє, вільне від насильства щодо жінок та дівчат.

Під час спілкування з містянами вкотре обговорювалось питання неприпустимості вчинення домашнього насильства, а також акцентовано увагу на 5 фактах,які треба знати про домашнє насильство:

– поза законом усе, що принижує честь та гідність!

– кривдником може бути не лише чоловік!

– діти страждають найбільше!

– виправдань немає і не може бути!

– правова допомога поруч!

З метою привернення уваги жителів міста до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, в ході проведення флешмобу,  бердичівлянам роздавались пам’ятки з інформацією про організації та спеціалістів, які готові допомогти, коли життя та здоров’я у небезпеці.

Останні новини