Брендбук м. Бердичева затвердили на засіданні виконавчого комітету (фото)

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Брендбук м. Бердичева затвердили на засіданні виконавчого комітету (фото)

Оновлений сайт міста, створення акаунтів у соціальних мережах, а також розробка брендбуку Бердичева з логотипом і слоганом – над цим із кінця жовтня працювали члени робочої групи, створеної, згідно розпорядження міського голови Василя Мазура. Розпорядження виконали – проєкт рішення про затвердження брендбуку винесли на розгляд членів виконавчого комітету. Інформацію-звіт робочої групи представив перший заступник міського голови Роман Левицький. У рамках її роботи, інформував, було проведено три засідання. Окремо у молодіжному центрі «М-Формація» відбулася зустріч та навчальна презентація за участі місцевої молоді, краєзнавців, фахівців рекламного бізнесу.

Дослідити місто, визначити його ідентичність, створити текстову концепцію бренду, направлену на презентацію Бердичева та збільшення його туристичного потенціалу – ці завдання ставилися при розробці брендбуку, продовжив Роман Левицький.  Було оголошено технічне завдання зі створення айдентики міста. Запропоновані логотипи та слогани змістовно вивчили та опрацювали: за мету ставилося поєднати просту форму та глибокий зміст.

У результаті була сформована основна концепція, що її заклали в основу іміджевого логотипу Бердичева: на реальний ландшафт міста з його вулицями, пам’ятками архітектури, річкою, церквами, костелами, синагогами застосували так званий підхід «золотого перетину». Так у проекції з’явилася форма. На яку, у свою чергу, наклали кольори прапору міста Бердичева.

З-поміж іншого, Роман Левицький звернув увагу на існування чітких обмежень у використанні шрифтів та їхніх розмірів, кольорів, модифікацій – передбачалося, що логотип повинен бути впізнаваний, у союзі зі слоганом має легко запам’ятовуватися, відкладатися на підсвідомому рівні. Із прийняттям рішення виконавчого комітету, зазначив перший заступник, даний брендбук, можуть використовувати усі охочі для виготовлення афіш, рекламної та сувенірної продукції з метою популяризації та промоції Бердичева. Так само усі бажаючі можуть отримувати необхідну інформацію з офіційного джерела Бердичівської міської ради: для цього був розроблений оновлений сайт міста та створена сучасна мобільна версія для смартфонів.

Останні новини