ХІІ матчева зустріч із боксу пам’яті тренера М. Самойлова: перемогли спорт і людські чесноти (фото)

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
ХІІ матчева зустріч із боксу пам’яті тренера М. Самойлова: перемогли спорт і людські чесноти (фото)

Хто з тренерів, виховуючи своїх учнів, не мріє, аби ті, у першу чергу, зросли справжніми людьми – сильними не лише тілом, а й душею, порядними, відповідальними, мудрими, людяними?.. Бердичівському тренерові з боксу Миколі Самойлову за відміряний йому земний відрізок життя вдалося зростити не одного талановитого спортсмена, ну, а щодо вміння прищепити вихованцям людські чесноти… Тут, думається, вистачить й одного прикладу – Володимира Матвійчука. Коли Миколи Самойлова не стало,  Володимир, вже успішний на той час спортсмен, боксер з ім’ям, вирішив: від віддячуватиме своєму першому тренеру не лише блискучими виступами на ринзі, а й пам’ятним турніром.

2019-й рік, міський Палац культури ім. Шабельника, традиційна щорічна матчева зустріч із боксу пам’яті М. Самойлова, що так само традиційно проходить за підтримки міського голови Бердичева В. Мазура та області. Вже ХІІ-та. 12 років до Бердичева з’їжджаються найпотужніші молоді боксери з різних регіонів України, аби дати гідний, видовищний бій у пам’ять про справжнього тренера. І серед головних організаторів він – майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України, володар звання «Кращий боксер України-2016», срібний призер чемпіонату світу у складі «Українських отаманів», бронзовий призер чемпіонату Європи, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Володимир Матвійчук. В якості головних героїв зустрічі – збірні Житомирської області та м. Києва, у складі оргкомітету та серед почесних гостей, серед інших, – заступниця Бердичівського міського голови Валентина Адаменко, народний депутат України, вихованець М. Самойлова Анатолій Бурміч, перший тренер братів Кличків Володимир Золотарьов, начальниця управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА Світлана Гресь, незмінний генеральний спонсор та партнер зустрічі Юрій Антіпов.

Десять видовищних боксерських дуелей змогли побачити присутні у Палаці культури: вболівали за красивий бокс та, звісно, за своїх – збірну Житомирщини. Більш ніж наполовину складалася вона з представників бердичівської боксерської школи – вихованців Бердичівської ДЮСШ та спортивного клубу «Бойова рукавичка»: Івана Григорука, Данила Поліщука, Валерія Матяша, Кирила Кротюка, Олега Трокоза та Дениса Верезумського. У загальному підсумку з мінімальним відривом (5:4) перемогли господарі (1 нічия на рахунку Івана Григорука).

Останні новини