У конкурсі на посаду директорки ЗОШ № 7 перемогла Алла Калінська (фото)

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
У конкурсі на посаду директорки ЗОШ № 7 перемогла Алла Калінська (фото)

Конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директорки ЗОШ № 7 підійшов до фіналу. Претендентів на пост керівника закладу було двоє: в. о. директорки школи Алла Калінська та заступниця директорки з навчально-виховної роботи цього самого закладу Ганна Живун. Визначати переможця належало конкурсній комісії, очолюваної начальницею міського управління освіти і науки Світланою Басюк: зобов’язання діяти на засадах неупередженості, об’єктивності, незалежності, недискримінації, відкритості та прозорості, з-поміж інших, взяли на себе спеціалісти управління, депутат Бердичівської міської ради Володимир Левандовський, директори шкіл Ірина Толочко, Наталія Рибак, Ванда Івасюк тощо.

Конкурсний відбір складався з 3-х етапів: на старті обидві кандидатки мали пройти письмове тестування (при цьому заборонялося користуватися додатковими електронними пристроями, підручниками, навчальними посібниками, іншими матеріалами, спілкуватися між собою). Далі на Аллу Калінську та Ганну Живун чекало розв’язання ситуаційного завдання: потрібно було провести детальний аналіз ситуації, виявити проблеми, обрати ту, яку вирішуватимуть, визначити критерії та обмеження для вирішення, визначити декілька альтернатив вирішення, обґрунтувати вибір обраної альтернативи. А далі – розробити управлінське рішення з урахуванням ризиків і припущень та оформити його у вигляді управлінського документа. На все про все – 30 хвилин.

Обидві конкурсантки, хоч і з різними оцінками, але пройшли ці етапи успішно, і були допущені, так би мовити, «до фіналу». На етапі № 3 Алла Калінська та Ганна Живун публічно презентували кожна свій план розвитку ЗОШ № 7 на 6 років. При оцінці програм члени комісії мали врахувати наступні критерії: актуальність, прогностичність, ефективність, реалістичність, повноту та цілісність, продуманість, фактор керування і контролю, а також культуру оформлення програми. На час виступу однієї кандидатки та відповідей її на запитання інша залишала залу. Запитання з боку членів комісії мали бути ідентичними обом кандидаткам. За результатами відбору, більшу кількість балів (максимальну) набрала Алла Калінська. Згідно Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, протягом 3-х робочих днів її мають призначити на посаду директорки ЗОШ № 7 з укладанням строкового трудового договору (контракту) на термін, визначений чинним законодавством України.

Останні новини