У конкурсі на звання «Кращого ОСББ Бердичева» перемогло «Добро» (фото)

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
У конкурсі на звання «Кращого ОСББ Бердичева» перемогло «Добро» (фото)

У 2018 році під час зустрічі з головами ОСББ міський голова  Василь Мазур запропонував відзначати кращі об’єднання, в яких старанно утримують майно своїх будинків, а також дворові території, що вкладають багато праці та коштів у відродження  житлового фонду Бердичева. Результатом цієї зустрічі стало прийняття виконавчим комітетом міської ради рішення № 402 від 30.11.2018 року: ним було затверджено Положення з проведення  міського конкурсу „Краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку нашого міста”. Конкурс вирішили  проводити раз на рік, починаючи з 2019-го.

У зв’язку з цим у поточному році (з 14 серпня до 13 вересня) оголосили міський конкурс серед ОСББ, що мав на меті відзначити ті об’єднання, які найкраще утримують свої будинки та прилеглі до них території. За умовами конкурсу, передбачили чотири ОСББ-переможця, що мали отримати з міського бюджету грошові премії на розвиток  своїх об’єднань у розмірі:

  • І місце – одне ОСББ, грошова премія – 50 тис. грн.
  • ІІ місце – одне ОСББ, грошова премія – 40 тис. грн.
  • ІІІ місце – два ОСББ,   грошова премія – по 30 тис. грн. кожному.

На участь у конкурсі подали свої документи та пропозиції 21 ОСББ. Конкурсна комісія ретельно вивчила подані документи і протягом листопада візуально обстежила кожний  будинок та дворову територію всіх учасників. Під час виїзду на місце оглянули стан підвальних приміщень, під’їздів, ліфтів, кімнати для ведення прийому мешканців, дитячі та спортивні майданчики, місця  для збору побутових відходів, куточки відпочинку, квітники, газони тощо. У ході підведення підсумків були враховані, насамперед,  ремонтні роботи, проведені у будинках власноруч та за кошти самих співвласників, що, на думку організаторів конкурсу, засвідчує небайдуже ставлення мешканців до спільного майна.

21.11.2019  відбулося засідання конкурсної комісії, на якому визначили кращу цьогорічну четвірку ОСББ. Отже, місця розподілилися наступним чином:

І місце – ОСББ «Добро-18», вул. Руська, 18 (голова правління – Микола Липко);

ІІ місце – ОСББ «Золотий ключик-13-15-42», вул. Євгена Старікова, 13, 15, вул. Одеська, 42 (голова правління – Володимир Єрнєєв);

ІІІ місце – ОСББ «Краєвид-40», вул. Низгірецька, 40 (голова правління – Тетяна Русаловська);

ІІІ місце – ОСББ «Швейник-26», вул. Л.Карастоянової, 26 (голова правління – Надія Омельченко).

Грошові премії з міського бюджету на розвиток своїх об’єднань (загальна сума 150 тис. грн.) чотири переможці отримають у 2020 році, аби було більше часу на виконання запланованих робіт. Відзнаки „Краще ОСББ нашого міста” переможці конкурсу отримають окремо, в урочистій обстановці. Конкурсна комісія вдячна й іншим 17-ти учасникам конкурсу: необхідно зазначити, що стан цих будинків, естетичний вигляд дворових територій, дитячих та спортивних майданчиків дуже гарний. До їхнього числа входять:

  • «Хуторок-2АБ»,  вул. Братів Міхеєвих, 2-а, 2-б (голова – Світлана Григоренко)  
  • «Люкс комфорт-4», пров. Раскової, 4 (голова – Андрій Андрійчук);
  • «Катюша-58», вул. Одеська, 58; «Сузір’я-3-5» вул. Євгена Старікова, 5 (голова – Юлія Туманович);
  • «Світанок-1/2», вул. Мостова, ½ (голова – Ріта Шевчук);
  • «Маяк», пров. Котляревського, 10 (голова – Лідія Павлюк);
  • «Любисток-9», вул. Здоров’я, 9 (голова – Ольга Дрокова).

Не можна не відзначити старанність та наполегливість й решти учасників даного конкурсу, котрі теж готувались, виконали чимало робіт, але переможцями не стали. Що ж, для перемоги у майбутньому році їм необхідно буде ще дещо попрацювати. Ось ці об’єднання: «Житловик-20» (вул. Толстого, 20);  «Європа-5» (вул. 30-річчя Перемоги, 5);  «Позитив-17» (вул. Героїв України, 17);  «Оберіг-4» (вул. Чехова, 4); «Травневий-29» (вул. Раскової, 29); «Зоряний-6-БМ» (вул. Братів Міхеєвих, 6);  «Джерело-4» (вул. Братів Міхеєвих, 4); «Усмішка-2» (вул. Братів Міхеєвих, 2);  «Щаслива оселя-3-5» (вул. Братів Міхеєвих, 3, 5);  «Комфорт-60 А» (вул. Одеська, 60-а). Конкурсна комісія дуже вдячна всім ОСББ за участь у конкурсі, за можливість показати мешканцям міста своє дбайливе ставлення до спільного житла, до кожного клаптика землі, на яких влаштовані і огороджені охайні квітники та газони, гойдалки та каруселі, лавки та гірки, пісочники та криниці. Подібний конкурс відбувся вперше: всі його учасники отримали оцінку своєї праці та здобутків, почули про недоліки, зробили, хочеться вірити, відповідні висновки.  Взагалі ж, члени комісії приємно вражені подібним потужним прагненням всіх ОСББ до перемоги. Чекаємо вас у наступному році!

Останні новини