Міський плавальний басейн запрошує! Старт сезону – 2 грудня.

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Міський плавальний басейн запрошує! Старт сезону – 2 грудня.

Міський плавальний басейн відкриє свої двері для усіх бажаючих уже 2-го грудня. Про це інформує директор закладу Олег Коденський. Планується, що басейн працюватиме до кінця травня 2020 року без вихідних: понеділок-п’ятниця – з 7:00 до 21:00, субота-неділя – початок о 9:30, останній захід о 16:20. Із самого ранку і до останнього заходу о 20:15 послугами басейну зможуть користуватися власники абонементів, продовжує Олег Коденський. Щодо разового відвідування, то каса, в якій реалізують квитки, припиняє свою роботу о 19:30.

На сьогодні вартість разового квитка для дорослих становить 45 грн., для дітей – 30 грн., для пенсіонерів – 35 грн. Абонемент на 8 відвідувань/місяць коштуватиме дорослим 270 грн., дітям – 180 грн., вартість абонементу на 12 відвідувань/місяць складатиме: для дорослих – 450 грн., для дітей – 300 грн. З-поміж іншого, заклад надаватиме послуги зайнять із тренером (у тому числі, для груп різних спеціалізацій) та прокату інвентарю. Окрім того, у ньому можна буде позайматися у спортивній залі (разовий квиток на 1 годину – 30 грн.) та пограти в настільний теніс (разовий квиток на 1 годину – 40 грн.).

Басейн працюватиме, а капітальний ремонт у ньому триватиме. Чимало робіт уже виконано – як зовнішніх, так і внутрішніх: зокрема, оновлено фасад приміщення, встановлені додаткові опалювальні котли, нова вентиляційна система, підходить до завершення облаштування пандуса, сходів, службового входу. Заклад вже зазнав помітних змін, чимало змін – ще попереду: мінятимуть від дверей і до плитки, розповідає Олег Коденський, встановлюватимуть нову огорожу облаштовуватимуть автостоянку, свою зовнішність оновлять велика та мала зала, душові кабіни тощо. Місто вже вклало у реконструкцію близько 7,5 млн. грн., і, задекларувавши таким чином прагнення мати для громади оновлений сучасний комунальний басейн, сподівається, що держава підтримає це прагнення фінансовою допомогою.

Останні новини