«Живи та працюй в Україні»: у місті провели День кар’єри (фото)

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
«Живи та працюй в Україні»: у місті провели День кар’єри (фото)

Було би прагнення, а майбутню професію у Бердичеві можна обрати на будь-який смак. Принаймні, таке переконання з’являлося у багатьох з тих, хто побував на Дні кар’єри, влаштованому у Палаці культури ім. Шабельника. «Живи та працюй в Україні», закликала юнацтво та молодь головна організаторка заходу – Державна служба зайнятості, придивись уважніше, поміркуй, поспілкуйся з викладачами, студентами й учнями училищ, ліцеїв, коледжів, вишів – і можливо, твій вибір виявиться знаковим.

За серця та розум майбутніх абітурієнтів – учнів 8-11-х класів – боролася ціла армія навчальних закладів: від бердичівських і до житомирських, закохані у все точне технарі та істинні гуманітарії, кузні робітничих професій та альма-матер службовців, економісти, соціальні педагоги, токарі, фельдшери, правознавці, муляри-пічники, вихователі музики, фінансисти, фізкультурники, перукарі, металурги, кухарі, технологи, монтажники сантехнічних систем, медичні сестри, бухгалтери, лицювальники-плиточники тощо.

У своїй профорієнтаційній діяльності вони вже давно й рішуче відмовилися від просто лекцій в актових залах, розповідає директорка міського Центру зайнятості Ольга Повійчук. Жваві презентації та майстер-класи від тих, хто ще зовсім недавно сам був школярем, та їхніх наставників, з можливістю все побачити на власні очі, «промацати» вздовж та впоперек, – це те, що потрібно. Вагаєшся, яку локацію обрати? Фахівці від Центру зайнятості готові «пропустити» тебе крізь спеціальні тести, що мають більш-менш точно визначити нахили, уподобання та навички. Зрештою, на цьому етапі – все для того, аби ти жив та працював на розбудову своєї, а не чужої, держави. Слово – за державою та за власним прагненням бути успішним.

Останні новини