«Вільний» художник Володимир Татаринцев презентував виставку своїх робіт у військовому шпиталі

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
«Вільний» художник Володимир Татаринцев презентував виставку своїх робіт у військовому шпиталі

Перед чим може капітулювати сувора й заґартована військова натура? Ну, хіба що перед тонкою натурою художника. Нині, мабуть, буде важко оцінити, скільки втратила вітчизняна військова авіація, коли Володимир Татаринцев вирішив почепити на гачок кітель із кашкетом, озброївшись натомість самим що ні на є цивільним беретом, кашне, мольбертом та пензлем. Але те, що при цьому виграло вітчизняне мистецтво живопису, – факт очевидний для дуже багатьох у Бердичеві, в Україні та поза її межами.

Майстер народної творчості, член Спілки вільних художників «Вернісаж» Володимир Татаринцев вирішив влаштувати презентацію своїх творчих робіт у не надто звичному в загальній уяві місці – обласному військовому шпиталі. Картини розташувалися прямісінько у тамтешній актовій залі. Задум, як і все щире й світле, простий – пришвидшити одужання мешканців закладу. Той факт, що прекрасний і дивний світ Татаринцева здатен сприяти реабілітації пацієнтів, серед яких чимало учасників АТО й ООС, підтвердив у своєму виступі головний лікар шпиталю, Заслужений лікар України Павло Журбенко. За що і подякував художнику.

Подарувати змогу доторкнутися до прекрасного, продемонструвавши при цьому власну громадянську позицію, по силах лише справжньому митцеві. Від імені міського голови Василя Мазура, міської ради, виконавчого комітету та всієї громади подякувала за це автору виставки заступниця міського голови Валентина Адаменко. А сам Майстер був традиційно багатий на характерний для митців блиск в очах і не багатий на слова: що, мовляв, розповідати про те, на що слід дивитися… Лишається сподіватися, що лікувальний ефект від споглядання творінь Володимира Татаринцева не змусить на себе довго чекати, і людський біль та страждання відступлять хоча б на деякий час.

Останні новини