Бердичів відзначив День Гідності та Свободи (фото)

Поділитись:
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Бердичів відзначив День Гідності та Свободи (фото)

Громадськість Бердичева відзначила День Гідності та Свободи: біля Меморіалу «Слава Героям!» містяни згадали події Революції Гідності 2013-2014 рр., що стали доленосними для України. Громадянський подвиг українців, котрі впродовж всієї історії боролися за незалежність свого народу, їхній патріотизм та мужність, непохитність у відстоюванні прав людини, національних інтересів та європейського вибору заслуговують на належну шану, переконані у місті.  

6 років тому усіх, хто вийшов на  Майдан, об’єднали два фундаментальні поняття – Гідність та Свобода, а Революція Гідності засвідчила: своїм майбутнім люди обирають демократичні цінності. Євромайдан наповнив українців розумінням важливості національної ідеї, яку довелося й доводиться нині відстоювати у боях із ворогом на сході України. Зупинитися у цій боротьбі – значить зрадити пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих і живих Захисників України, заявляють організатори зібрання. За тим, як на Майдані тисячі людей різного віку, різного статусу, різного віросповідання та з різних куточків України відстоювали своє право на життя за законом, за європейськими стандартами, уважно стежив мало не весь світ, нагадали на зібранні, бачили у світі і те, як влада цинічно й нелюдськи вирішила придушити мирні протести. Пролилася кров, і хвиля народного гніву набрала гігантського масштабу. І так само, як у часи козацтва, як у бою під Крутами та у битвах 2-ї Світової, до незалежного, успішного, цивілізованого життя людей повели вони – Гідність та Свобода.

Хвилиною мовчання вшанували бердичівляни усіх, хто з гідністю та честю зустрів свою останню мить на цій землі, борючись за майбуття у свободі – Героїв Небесної Сотні, Героїв-Захисників незалежної України. Квіти встелили підніжжя Меморіалу, а свічки Пам’яті доєдналися до Вічного вогню слави людям, вірних серцем українській державі.

Останні новини