Територіальні виборчі округі

 Відомості щодо депутатів Бердичівської міської ради в розрізі територіальних виборчих округів

 

№ округу

Опис меж

Кількість виборців

П.І.Б. депутатів Бердичівської міської ради, які перемогли по данному ТВО на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

Місцева організація п/п

1

с.Скраглівка,

с.Підгородне,

м.Бердичів – вул.Аширбекова, вул.Бистрицька, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Гетьмана Виговського, вул.Гоголя, вул.Довженка, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Лисенка, вул.Ніни Сосніної, вул.Радісна, вул.Рильського, вул.Сімака, вул.Ціолковського, вул.Яблунева, пров.Гоголя, пров.Довженка, пров.І Герцена, пров.ІІ Герцена, пров.Лесі Українки, пров.Рильського, пров.Сімака, пров.Ціолковського, пров.Яблуневий,

вул.Березнева, вул.Ботанічна, вул.Дружби, вул.Жуковського, вул.Інтернаціоналістів, вул.Львівська, вул.Януша Тишкевича, вул.Ярослава Мудрого, пров.Аширбекова, пров.Березневий, пров.Бистрицький, пров.Ботанічний, пров.Дружби, пров.Жуковського,

вул.Бразульського, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Огибна, вул.Південна, вул.Романівська, вул.Стара, пров.Бразульського, пров.Зелений, пров.І Південний, пров.ІІ Південний, пров.ІІІ Південний, пров.Козацький, пров.Космічний, пров.Львівський, пров.Романівський, пров.Свічний

вул.Генерала Горбатова, вул.Генерала Панфілова, вул.Зарічна, вул.Івана Федорова, вул.Матеріальна, вул.Олега Реготуна, вул.Свічна, вул.Хазяйственна, вул.Чуднівська, вул.30-річчя Перемоги, пров.Братів Міцкевичів, пров.Зарічний, пров.І Матеріальний, пров.Івана Федорова, пров.ІІ Матеріальний, пров.Лабораторний, пров.Пасхальний, пров.Хазяйственний,

 вул.Кутузова, вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Суворова, вул.Фруктова, вул.Черняховського, пров.Веселий, пров.І Суворова, пров.І Чуднівський, пров.ІІ Суворова, пров.ІІ Чуднівський, пров.Мічуріна, пров.Перемоги, пров.Фруктовий,

вул.Житомирська: 15, 23–23А, 29; вул.Маложитомирська: 1–13, 15; вул.Миру, вул.Молодогвардійська, вул.Руська: 25–25А, 27, 29, 31/18, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–49, 51, 53, 55, 57, 59; вул.Сакко і Ванцетті: 3–13, 15, 19; вул.Староміська, вул.Толстого: 2–17/19; вул.Урожайна: 1/44–12, 14, 16–16А; вул.Чернишевського, вул.Шолом-Алейхема: 25/23–70; вул.30-річчя Перемоги: 3А–12, 16, 18–30; пров.Житомирський, пров.Тихий, пров.Урожайний

11500+116

Ніколаєнко Ю.В.

Пасічник О.М.

 

Савченко Л.В.

ЖОО ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»

ЖОО ПП «СЛУГА НАРОДУ»

ЖТО ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

2

м.Бердичів – вул.Житомирська: 18–22, 24–28, 32, 35–53, 55–72, 75/2; 79/2, 86, 89–105, 109–127, вул.Маложитомирська: 14, 16–41; вул.Руська: 1–16, 18–18Б, 21- 24, 26, 28, 30, 32, 34/20, 36/11, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60–78; вул.Сакко і Ванцетті: 14, 16–18, 20/1–25/19; вул.Толстого: 20–25; вул.Шолом-Алейхема: 3–24; пров.Маложитомирський, пров.Сакко і Ванцетті, вул.Варварівська, вул.Всеволода Нестайка, вул.Олімпійська, вул.Прорізна, вул.Річна, вул.Соснова, вул.Урожайна: 13, 15, 17–44; пров.Варварівський, пров.Олімпійський, пров.Річний, пров.Сосновий, вул.Академіка Павлова, вул.Здоров’я: 2/40–10/37, 14, 16, 18, 20, 22, 24–28; вул.Короленка: 3–13/56, 15/72, 17, 19–19А, 21, 23, 25; вул.Лілі Карастоянової: 33–35, 41, 43, 45/28, 49–55; вул.Михайла Грушевського: 3–19В, 21/31; вул.Пушкіна: 1–18/37; вул.Транспортна, вул.Шевченка: 23–23А, 25А–80/18; пров.Поштовий,

вул.Волонтерська, вул.Волховбуду, вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Міліцейська, вул.Робітнича, вул.Санаторна, вул.Цадика, вул.Чехова, вул.Шкіряників, вул.8 Березня, пров.Залізничний, пров.Івана Франка, пров.Цадика,

вул.Раскової, вул.Святої Покрови, пров.Раскової, пров.Святої Покрови,

вул.Котляревського, вул.Паризької Комуни,  пров.Котляревського,

вул.Валерія Вітківського, вул.Варшавська, вул.Василя Стуса, вул.Героїв Крут, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Піщана, вул.Поліни Гельман, вул.Сєрова, вул.Спартаківська, вул.Тургенєва, вул.16 Липня, пров.І Варшавський, пров.ІІ Варшавський, пров.Коцюбинського, пров.Сєрова, пров.Спартаківський;

Комунальне некомерційне підприємство “Бердичівська міська лікарня” Бердичівської міської ради

Комунальне некомерційне підприємство “Центральна районна лікарня Бердичівського району” Бердичівської районної ради

12284

Богатирчук Б.А.

 

Іваненко А.С.

Толочко В.І.

ЖОО ПП «СЛУГА НАРОДУ”

ЖОО ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»

ЖТО ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

3

м.Бердичів – вул.Будівельників, вул.Вільхова, вул.Генерала Ватутіна, вул.Житниченка, вул.Житомирська: 129–149/1; вул.Івана Огієнка, вул.Квітнева, вул.Крилова, вул.Максима Кривоноса, вул.Мурованка, вул.Нова, вул.Озетівська, вул.Олександра Пителя, вул.Піонтковського, вул.Пригородна, вул.Радислава Атішева, вул.Українська, пров.Вільховий, пров.Генерала Ватутіна, пров.І Піонтковського, пров.ІІ Піонтковського, пров.Крилова, пров.Макаренка, пров.Озетівський, пров.Олександра Пителя, пров.Український,

вул.Владислава Буковинського, вул.Генерала Леселідзе, вул.Гулака-Артемовського, вул.Завадського, вул.Заводська, вул.Івана Богуна,вул.Мебельників, вул.Мучна, вул.Олександра Ковальчука,  вул.Юрія Панасюка, пров.Заводський, пров.Олександра Ковальчука, пров.Червонотравневий,

вул.Академіка Корольова, вул.Вишнева, вул.Леона Ліпецького, вул.Озерна, вул.Профспілкова, вул.Рафінадна, вул.Романа Абрамова, вул.Червона, пров.Академіка Корольова, пров.І Червоний, пров.ІІ Червоний, пров.Леона Ліпецького, пров.Профспілковий,

вул.Білопільська, вул.Жовта, вул.Ломоносова, вул.Низгірецька:5–123; пров.І Низгірецький, пров.ІІ Низгірецький,

вул.Газопровідна, вул.Механізаторська, пров.Газопровідний, пров.Михайла Степанюка,

вул.Богданівська: 21/39, 23, 25, 27, 29, 31, 35-40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–148; вул.Металістів: 78–95; вул.Новоіванівська: 69/9–112; вул.Олександра Венгера, вул.Семенівська, вул.Чкалова, пров.Станційний, пров.Чкалова, пров.4 Семенівський, пров.5 Семенівський, пров.6 Семенівський,

вул.Гранична, вул.Новоіванівська: 23, 25, 31, 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49/5, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67/8; пров.Ветеринарний, пров.І Семенівський, пров.ІІ Семенівський, пров.Новоіванівський

11600

Заремський Д.Е.

ЖОО ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»

4

м.Бердичів – вул.Богунська, вул.Європейська: 67/2, 69–69А, 71, 73, 84–128; вул.Стадіонна,

вул.Богданівська: 41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67/14, 69/17, 71–71А, 73, 75/16; вул.Гостинна, вул.Левадна, вул.Металістів: 3–76/17; вул.Новоіванівська: 3, 5/29, 7, 9, 11, 19–22, 24, 26–30, 32–32А, 34А–34Б, 36–36А, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58/2, 60/1, 62, 64–64А, 66, 68; вул.Польова, вул.Трудова, пров.Богданівський, пров.Левадний, пров.Металістів,

вул.Гірська, вул.Євгена Старікова, вул.Зоряна, вул.Одеська: 34/2, 36/1; вул.Осипенко, вул.Солдатська, пров.Євгена Старікова, пров.Солдатський, пров.Трудовий,

вул.Елінг, вул.Одеська: 38/2, 40–46, 52, 64Б 49–51А, 53–98; вул.Шевиріна, вул.Шкільна, в/ч А0804,

вул.Братів Міхеєвих,

в/ч А0241, в/ч А2128, в/ч А2149, в/ч А2837, в/ч А2840, в/ч А2927, в/ч А2953, в/ч А3091, в/ч 20658, в/ч 32500

12700

Груднина Я.А.

Рибак Н.І.

ЖРО ПП «ОПЗЖ»

ЖТО ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

5

м.Бердичів – вул.Богданівська: 3–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–34/2; вул.Вербна, вул.Вінницька: 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67–69, 71; вул.Данилівська: 19, 21–25/1А; вул.Новоіванівська: 4–4А, 6, 8, 10, 12–18/31; вул.Одеська: 4–33/2, 35, 37; вул.Січових Стрільців, пров.Данилівський,

вул.Вінницька: 25–48, 50, 52–56А, 58–58А, 60, 62, 64, 66, 70, 72–92/2; пров.Вінницький,

вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Європейська: 1–9; вул.Житомирська: 2/6–14; вул.Косогірська, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Торгова, пл.Соборна, пров.Косогірський,

вул.Віталія Дульчика, вул.Героїв України: 3–24, 35, 37, 39, 43–45; вул.Джозефа Конрада, вул.Європейська: 11/1, 13А–13/2, 15, 23А–25А; вул.Лілі Карастоянової: 11/14–23, 25, 27; вул.Садова: 4–16, 19, 21, 23, 25–25А; вул.Шевченка: 3, 11–20/1, 24; пров.Віталія Дульчика,

вул.Вінницька: 1/2–24; вул.Генерала Луппова, вул.Європейська: 10, 12, 14, 20, 28–32/1Б; вул.Максима Залізняка, вул.Рибна, вул.Свободи, вул.Сергія Ковтуна, вул.Театральна, вул.Шевченка: 4–8; пров.Пляжний, пров.Свободи, пров.Театральний,

вул.Володимирська, вул.Героїв України: 26/17–34, 36, 38, 40–42, 46–79; вул.Данилівська: 5–18, 20; вул.Європейська: 36–66, 68–68А, 70, 72, 74–80; вул.Маріїнська: 3–10/52; вул.Медична, пров.Володимирський,

вул.Богдана Хмельницького: 1, 3, 4–5, 6–55; вул.Здоров’я: 11/47–13/36, 15, 17, 19, 21, 23, 30–36/49В; вул.Короленка: 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26–53/61; вул.Лілі Карастоянової: 30, 38–40А, 42, 44, 46/12; вул.Маріїнська: 12/51–23/74; вул.Михайла Грушевського: 23/28, 25–25А, 29–31/26, 33, 35, 37, 39–41, 45–90/64; вул.Пушкіна: 19–101; вул.Садова: 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–51/30Б; вул.Сергія Гадіулліна, вул.Сергія Сідлецького, пров.Короленка, пров.Пушкіна,

вул.Богдана Хмельницького: 1А, 3А, 5А; вул.Лілі Карастоянової: 24, 26, 29; вул.Михайла Грушевського: 20, 22, 24, 28–28А, 32/29, 34/26, 36, 38, 44; вул.Садова: 27, 29–29А, 31/34;

Комунальне некомерційне підприємство “Госпіталь ветеранів війни” Житомирської обласної ради

12921

Груднина І.І.

Кашпірук А.А.

Онофрійчук С.П.

 

Шафранський  М.О.

 

ЖРО ПП «ОПЗЖ»

ЖОО ПП «СЛУГА НАРОДУ»

ЖТО ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

ЖО ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»

 

 

Депутати, які обрані по Єдиному багатомандатному виборчому округу

 

1

ЄБВО

Амелькіна Ю.М.

ЖРО ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

2

ЄБВО

Антоннікова І.А.

ЖОО ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»

 

3

ЄБВО

Бабій Ю.П.

ЖТО ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

4

ЄБВО

Березовенко В.П.

ЖТО ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

5

ЄБВО

Валеня О.М.

ЖРО ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

6

ЄБВО

Вігінська А.Л.

ЖОО ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»

 

7

ЄБВО

Гайдаманчук П.В.

ЖОО ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»

 

8

ЄБВО

Задерейко Л.С.

ЖТО ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

9

ЄБВО

Івасюк Л.І.

ЖОО ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»

 

10

ЄБВО

Казаков К.К.

ЖРО ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

11

ЄБВО

Коляда Б.О.

ЖОО ПП «СЛУГА НАРОДУ»

 

12

ЄБВО

Левандовська А.Г.

ЖОО ПП «СЛУГА НАРОДУ»

 

13

ЄБВО

Лісков В.О.

ЖОО ПП «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

 

14

ЄБВО

Моцний Д.В.

ЖОО ПП «СЛУГА НАРОДУ»

 

15

ЄБВО

Петрівський В.Й.

ЖОО ПП «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

 

16

ЄБВО

Піскун І.Л.

ЖОО ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»

 

17

ЄБВО

Побережний О.С.

ЖОО ПП «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

 

18

ЄБВО

Пономарчук В.В.

ЖОПО ВО «БАТЬКІВЩИНА»

 

19

ЄБВО

Романський І.В.

ЖОО ПП «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

 

20

ЄБВО

Сарксян Ж.А.

ЖРО ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

21

ЄБВО

Середюк П.М.

ЖОО ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»

 

22

ЄБВО

Сенаторов Д.М.

ЖОО ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ»

 

23

ЄБВО

Сіталова А.В.

ЖТО ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

24

ЄБВО

Шелепа В.А.

ЖОПО ВО «БАТЬКІВЩИНА»

 

25

ЄБВО

Яворський В.П.

ЖОПО ВО «БАТЬКІВЩИНА»