Accordion Content

Сектор з профілактики злочинності, запобігання бездоглядності дітей

Контактна інформація

Юридична адреса
каб. 33, пл. Центральна, 1, м. Бердичів, Житомирська область, 13300
Електронна адреса
Номер телефону

Керівник

Osipova
Осіпова

Вікторія Миколаївна

Здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з питань захисту прав дитини, є секретарем комісії.

Вносить інформацію про дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, до Єдиного електронного банку даних.

Заповнює електронно-статистичні картки з даними про дітей, близьких родичів та батьків, вносить фотокартки дітей, регулярно поповнює інформацію.

Перевіряє інформацію, отриману від навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, громадян, підприємств, установ, організацій щодо дітей, які залишилися без батьківського піклування.

Обстежує умови перебування дітей, які залишилися без батьківського піклування, складає відповідні акти.

Вирішує питання про доцільність постановки дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах,  на облік та зняття з обліку.

Здійснює контроль за станом утримання та виховання дітей в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Обліковує та проводить роботу з дітьми, які зазнали насильства в сім’ї, жорстокого поводження.

Направляє до органів поліції матеріали про притягнення батьків до відповідальності за ст. 184 КупАП, ст. 166 КК України за ухилення від виконання батьківських обов’язків.

Спільно з представниками Бердичівського відділу поліції, закладів охорони здоров’я вживає заходів до відібрання дітей від батьків у зв’язку з загрозою їх життю та здоров’ю.

Готує документи про звернення органу опіки та піклування до суду  щодо позбавлення батьківських прав батьків за невиконня батьківських обов’язків відносно дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Приймає участь у судових засіданнях з метою захисту прав дітей.

Порушує питання про направлення до спеціальних установ, навчальних закладів дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, неодноразово самовільно залишали сім’ю та навчальні заклади, готує проєкти відповідних рішень виконкому.

Спільно з представниками поліції, представниками навчальних закладів,  іншими відділами, які займаються вихованням дітей, проводить   профілактичні рейди ,,Діти вулиці’’, ,,Вокзал’’, «Урок» з метою виявлення дітей, які бродяжать та жебракують, не відвідують навчальні заклади без поважних причин.

З’ясовує обставини, які призвели до виникнення спору між батьками    щодо участі у вихованні дитини, проводить бесіди з батьками, родичами, обстежує умови проживання дитини, виносить питання на комісію з питань захисту прав дитини.

Організовує висвітлення в засобах масової інформації проблеми    дитинства та соціального захисту неповнолітніх дітей.

Проводить профілактичну роботу в навчальних закладах міста, серед дітей, батьків з метою запобігання негативних проявів у дитячому середовищі.

За дорученням начальника перевіряє стан виховної роботи з дітьми в загальноосвітніх та професійно-технічних навчально-виховних закладах, розташованих на території міста.

Готує і подає статистичну звітність.

Здійснює підготовку та подання до суду матеріалів щодо притягнення до адміністративної відповідальності осіб за вчинення правопорушень, передбачених ч.ч.5,6, ст.184, ст.188-50 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідно до ч.1 ст. 186 Сімейного кодексу України здійснює контроль за цільовим витрачанням аліментів на дитину.

Готує проєкти рішень виконавчого комітету з питань надання дозволу батькам або особам, що їх заміняють, на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право власності або право користування яким мають малолітні та неповнолітні діти, проєкти рішень про щодо участі батьків у вихованні дитини тощо.

Проводить особистий прийом дітей, батьків, розглядає їх звернення.

Дата народження: 3 серпня 1979 року.

Освіта: вища, ПВНЗ «Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки», спеціальність «Психологія»

 

Трудова діяльність:

2002-2007 Служба в Збройних Силах України, старший телефоніст

2008-2010 Бердичівська райдержадміністрація, друкарка І категорії загального відділу

2010-2011 Бердичівська райдержадміністрація, головний спеціаліст служби у справах дітей

2011 – по цей час виконавчий комітет Бердичівської міської ради, завідувач сектору з профілактики злочинності, запобігання  бездоглядності дітей.

Завдання, функції, положення