Сайт м. Бердичева
«Соколятко»
Позашкільний навчально – оздоровчий заклад «Дитячо – юнацький табір «Соколятко»


Заклад, призначений для оздоровлення та відпочинку дітей, має прекрасну матеріально – технічну базу, кадрове забезпечення та технології для надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей відповідно до державних соціальних стандартів надання послуг з оздоровлення та відпочинку.
Однією з умов повноцінного оздоровлення дітей є раціональний режим їх перебування в закладі, основне місце в режимі посідає 5-разове харчування як один із найважливіших чинників збереження здоров’я та працездатності.
В закладі створюються всі умови для творчого, інтелектуального, культурного, фізичного розвитку дітей. Заклад має значний потенціал для виховання особистості через залучення до різних видів діяльності: пізнавальної, трудової, ігрової, художньо – естетичної, фізкультурно – спортивної, екологічної.
Особлива увага приділяється питанням збереження життя і здоров’я дітей, попередженню дитячого травматизму, нещасних випадків.
Потурбуйтесь про майбутнє своїх нащадків, придбайте путівку до ПНОЗ «ДЮТ» «Соколятко», а належний відпочинок та оздоровлення ми вам гарантуємо!
Фінансові звіти :

Інформація щодо діяльності позашкільного навчально-оздоровчого закладу "Дитячо-юнацький табір "Соколятко" у продовж 2011-2016 років (за звітний період)
[514.16 Kb] (завантажень: 17)

Баланс на 1 жовтня 2016 р.
[2.89 Mb] (завантажень: 5)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2д, №2м) за ІІІ квартал 2016 р.
[2.06 Mb] (завантажень: 6)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма №4-1д, №4-1м) за ІІІ квартал 2016 р.
[2.01 Mb] (завантажень: 4)

Пояснювальна записка за ІІІ квартал 2016 року [592.21 Kb] (завантажень: 5)

Довідка про дебіторську та кредиторську заборгованість за операціями, які не відображаються у формі № 7д, №7м "Звіт про заборгованість за бюджетними коштами" на 1 жовтня 2016 р.
[853.88 Kb] (завантажень: 3)

Довідка про спрямування обсягів власних надходжень, які перевищують відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), за ІІІ квартал 2016 р. [678.04 Kb] (завантажень: 4)
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.