Сайт м. Бердичева
Загальні правила поведінки на сайті

На сайті спілкуються сотні людей різних релігій і поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо, щоб це співтовариство людей функціонувало, нам необхідні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати правила, це займе у вас всього хвилин п'ять, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт цікавішим і організованим.На нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адмінiстратора або Модераторів (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним із найтяжчих порушень і суворо карається адміністрацією. У нас суворо заборонений расизм, релігійні і політичні вислови. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт ввічливішим і доброзичливішим.На сайті суворо заборонено:
повідомлення, що не відносяться до вмісту статті або до контексту обговорення,
образа і загрози в адресу відвідувачів сайту - в коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу, спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті.

Давайте поважатимемо один одного і сайт, на який Ви та інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.При порушенні правил вам може бути дане попередження. У деяких випадках може бути даний бан без попередження. По питаннях зняття бана писати адміністратору.Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю!
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.