Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Бібліотечна система
Бібліотечна система
Бібліотечна система міста


Сьогодні міська ЦБС є сучасним науково-інформаційним закладом, культурно-освітнім та методичним центром, регіональним книгосховищем творів друку. Фонд міської ЦБС налічує майже 225 434 тис. примірників. Щорічно нашими послугами користується більше 18 тис. читачів. Їм видається 331 358 тис. документів. Щодня нас відвідує біля 800 користувачів.

Нині користувач обирає бібліотеку не лише ту, де можна взяти потрібну книгу, а й солідний інформаційно багатий заклад, що працює творчо, сучасно і на далеку перспективу, де створено належні умови для праці.

Ми маємо надію, що знайомство з бібліотеками міста, їх ресурсами і послугами буде приємним і корисним. Колектив бібліотек сьогодні робить все можливе, щоб надати жителям міста такий рівень послуг, який їм потрібен, на який вони заслуговують.

Запрошуємо Вас до співпраці. Будемо вдячні, якщо Ви запропонуєте нам допомогу в запровадженні нових технологій поліпшення нашої роботи, запропонуєте нам книги для книгообміну або в подарунок.

Всi Вашi пропозицiї будуть розглянутi.

Будемо раді Вашій участі в наших семінарах, науково-практичних конференціях, заходах популяризації книг.

Ми завжди Вам раді!

БІБЛІОТЕКИ:

Центральна міська бібліотека

13300, м. Бердичів, вул. Вінницька, 10; тел. загальний 2-21-40;
директор 2-14-23;
бухгалтерія 4-13-92;
Режим роботи: 9.30-18.00 год.
вихідний день - субота
останній четвер місяця - санітарний день
Директор Бердичівської міської ЦБС - Кущук Тетяна Вікторівна

Історична довідка:
Центральна міська бібліотека вперше в Бердичеві була створена у 1919 році. З кожним роком збільшувався її книжковий фонд, зростала кількість читачів, ріс і бюджет бібліотеки. У 1935 р. річний бюджет бібліотеки складав 16 000 крб., в 1937 р. – 67 000 крб. У 1939 році абонемент ЦМБ видав 69 тис. книжок, у порівнянні з 1938 роком – це на 12 000 книг більше. При бібліотеці були організовані консультації для читачів з соціально-економічних питань, з фізики, математики, літератури.
У роки Великої вітчизняної війни приміщення бібліотеки було зруйноване, знищено все майно та книжковий фонд. Втрати складали 2 млн. крб. Після звільнення міста бібліотека поновила свою роботу тільки в червні 1944 року.
У 1976 р. була проведена централізація масових бібліотек. Сьогодні міська централізована бібліотечна система включає в себе: центральну міську бібліотеку, міську бібліотеку для дітей та 6 бібліотек-філій, три з яких є школами передової майстерності.
Найбільше досягнення наших бібліотек - широка читацька аудиторія.
На сьогоднішній день центральна міська бібліотека має такі відділи: абонемент, відділ обслуговування юнацтва, читальний зал, відділ комплектування та обробки літератури, методико-бібліографічний відділ.
Центральна міська бібліотека бере активну участь у загальноміських заходах, обмінюється досвідом роботи з бібліотеками області.
Сьогодні роль бібліотек системи набуває особливої ваги - вони є не лише скарбницями національної культурної спадщини, а й потужніми інформаційними центрами, центрами знань, освіти, дозвілля.


«М-Формація» - сучасний молодіжний центр у стінах бібліотеки!


          У Бердичеві зібрали в одну потужну силу місцеву молодь – не лише учнівську і студентську (хоча, звісно, цим категоріям – окрема увага), а й молодь робітничу, молодих службовців, підприємців – зрештою усіх, у кого все головне у житті ще попереду, і тих, хто вже, певною мірою, склався як фахівець у тій чи іншій галузі. Спільноті придумали назву – «М-Формація» (тобто, молодіжна формація), визначилися і з головним місцем, в якому збиратимуться – ним стали дві зали центральної бібліотеки.
          Активізація роботи з юнацтвом та молоддю – таким у 2016-му був визначений пріоритет у діяльності закладів культури м. Бердичева. Тож, значна частина із коштів, виділених з міського бюджету на поповнення їхньої матеріально-технічної бази пішла, серед іншого, на технічне забезпечення молодіжного центру «М-Формація» при центральній бібліотеці на Вінницькій, 10. Її оновлення, окрім того, стало «головним» капремонтом року.
          У Бердичеві вирішили надати бібліотекам абсолютно нове зовнішнє та внутрішнє наповнення. Так у дитячій книгозбірні з’явився Музей єврейства, на черзі ще два музеї – українознавства та польськості. Ну а центральну бібліотеку, крім людей зрілого віку, вже облюбували молоді городяни, котрі прагнуть мешкати в успішному Бердичеві і успіх цей творити власноруч.
          «М-Формація» виступає таким собі локомотивом масштабних культурно-освітніх інновацій у Бердичеві, тим самим «третім місцем» після дому й роботи, в якому обмінюються думками, втілюють громадські ініціативи тощо. У планах організаторів – перетворити дану територію на стильний, комфортний, за можливості сучасно обладнаний, майданчик-платформу, на якій молодь розвиватиметься, налагоджуватиме комунікацію, де пануватимуть креатив і гарний настрій.
          Майстер-класи і ворк-шопи, семінари і тренінги, виставки, презентації, настільні й соціальні ігри, зустрічі з цікавими людьми, дискусійні клуби, сімейні гуртки, ексклюзив від самих молодих людей – це лише частина тих івентів, якими «начинена» «М-Формація».
          У цих стінах, як і раніш царюватиме Книга. Та лише тепер стіни ці будуть просякнуті особливою молодечою енергетикою, а разом із духом Книги навколо витатиме дух молодості й зрілості, натхнення й мудрості, енергія та небайдужість.
          Коли у березні 2016-го у Бердичеві заявили про перезавантаження у бердичівській бібліотечній системі, цій заяві повірили не всі. І ось листопад 2016… Думається, не буде великою помилкою сказати, що такого відкриття у Бердичеві ще не було... Народу прийшло сотні під три – маленького, дорослого, але більше за інших – молодого. Усе виглядало водночас урочисто, красиво і якось не надто формально, а загалом було дуже відчутно, що на цей день тут дуже чекали і в нього вірили…
          Зібралися, аби запустити у самостійне життя молодіжний центр, але стрічку сміливо можна було перерізати на самісінькому вході до центральної бібліотеки. Колишній темний вестибюль перетворився у ній на стильний і сучасний інтернет-центр, там, де раніше стояли комп’ютери, розташувалася ошатна читальна зала, подбали у книгозбірні і про нову вбиральню, і про читальну залу для тих, кому знадобиться повна тиша. Та й сам вхід до закладу мало чим нагадує свого «попередника» – із новим пандусом, вікнами, вивіскою і взагалі, з якимось новим обличчям.
          Зрештою, настав час господарям центру показувати, чим зібралися дивувати вони народ. На гостей чекало доволі солідне «М-Формаційне» меню, майстер-шефами якого виступили Альона Уяздовська та Юрій Булега – дует, на який у молодіжному центрі покладають особливі надії: саме вони пробуватимуть перетворити тутешній простір на територію думок, креативу, захоплюючого дозвілля і творчих ідей.
          В якості аперитиву присутнім запропонували помилуватися експозицією у форматі «живої книги». «Жива книга», за переконанням молодіжних лідерів Бердичева, – це кожен із нас, кожен із людей. Зі своєю історією, своїми перемогами та поразками, радощами та проблемами. У випадку з «М-Формацією» – це молодь, котра мешкає у Бердичеві, працює чи навчається у ньому, у ньому досягає успіху. Про яку знають в області, Україні, Європі та світі...
          Далі пішли у хід модні нині локації. Коли в одній знайомилися з азами живопису, в іншій освоювали хіп-хоп, коли в одному місці вчили мистецтву мехенді, в іншому розмальовували імбирні пряники. Виявляється, коли все цікаво, то у купі виглядає доволі органічно. І все одно – бесіда це з психології чи майстер-клас із бітмейку.

          На даний час на базі «М-Формації» не припиняється робота у декількох напрямках: неформальна освіта, культурно-дозвіллєвий, краєзнавчо-туристичний, проектний та інші. Щотижня відвідувачі є активними учасниками наступних заходів: безкоштовна підготовка до ЗНО (історія та українська мова і література), англомовний клуб, проект «Смак життя» - заняття з психологом, Школа екскурсоводів, заняття дитячого клубу «ДоброНосики» та підліткового «ТінФорм», різноманітних квестів, вечірок, ігор, культурно-мистецьких зустрічей.
          Ось приблизно так творяться справи, завдяки яким Бердичів має звання одного з чудес України. «М-форматори» обіцяють докласти усіх зусиль, аби їхнє диво принесло гарні плоди, аби місцева молодь облюбувала тутешній простір, облюбувала рідне місто.

          Дитячий клуб «ДоброНосики», який діє на базі центральної міської бібліотеки з 2015 року, у Національному конкурсі «Благодійна Україна» зайняв на регіональному рівні 1-е місце у номінації «Благодійник: дитяча або молодіжна організація».


Бібліотека як партнер для користувачів


          Для Бердичівської міської ЦБС 2016 рік був багатим на нові знайомства, ідеї та проекти. "У Новий рік без насильства" - саме під таким гаслом на початку року пройшов тренінг "Добро проти насилля" у центральній міській бібліотеці. Захід відбувся у рамках інформаційної кампанії, яку організувала Житомирська обласна молодіжна громадська організація "Паритет" (Наталя Тарасенко та Олена Остапчук) за підтримки "Українського жіночого фонду". Молодь тему запобігання насильству вважає вкрай актуальною: протягом 2 годин присутні були напрочуд активні, зосереджені, по-діловому налаштовані. Найприємніше те, що наприкінці зустрічі, під час чаювання, наші нові друзі самі запропонували зробити подібні засідання регулярними.

          Завдячуючи підтримці ЖОМГО "Паритет" і березневий місяць 2016-го у центральній міській бібліотеці пройшов під гаслом: "СТОП - насильству!"
          Учням колегіуму № 14 намагалися донести, що у наш час важливо прагнути зменшити кількість насильства, на яке так багатий сучасний світ. Для цього кожен повинен знати: що таке насильство, яких видів воно буває, як уникнути насильства над собою і до кого можна звертатися за допомогою. І найважливіше: кількість насильства зменшиться, якщо кожен з нас припинить застосовувати його.

          Іще один правоосвітній захід "Життя без насильства" з використанням соціальної гри "СТОП насильству!" нагадав усім: "Попереджений - значить озброєний".
          Іноді люди не усвідомлюють, що втягнуті в коло насильства, або можуть не знати, що певні насильницькі акти щодо них порушують їхні права, честь та гідність, не знають ані своїх прав, ані як захистити себе. Саме тому гру "Стоп насильству!" можна розглядати як одну з форм інтерактивного навчання. До речі, ця гра є першою в Україні розробкою подібного роду і застосовується для ведення профілактично-просвітницької роботи серед молоді. Що ми з успіхом і зробили разом із групою учнів вищого професійного училища.

          Колектив Бердичівської ЦБС вважає важливою підтримку усіх ідей колективу УБА. Не взяти участь у проекті «Display – кросинг» 2016? Ні, це не про нас!
          Саме тому творчий тандем центральної міської бібліотеки та бібліотеки для дітей зажив втіленням шалених задумів у виставку-інсталяцію «Книжковий Біг-Бен». Асоціацій з Великою Британією, англійською мовою та безпосередньо Біг-Беном – безліч. До оформлення виставки-імпульсу долучалися вихованці нашого дитячого клубу та їхні батьки, молодь, читачі. Завдячуємо УБА, що об’єднали небайдужих людей! А коли справа зроблена, ось тоді і солоденьким можна посмакувати:-) У компанії Капелюшних справ майстра, Березневого Зайця, Чеширського Кота, Аліси та Королеви ми чудово провели час, «дві години впадали у відчай... з варенням і солодкими булочками».
          «Шалене чаювання» не залишило осторонь і наших читачів…

          "Display-кросинг" по-бердичівські був насичений лише позитивними емоціями, бо та Англія в якусь мить оселилася у серці кожного, хто заходив до Бердичівської міської центральної бібліотеки. Відвідувачі фотографувалися на фоні книжкової виставки-інсталяції. А обраний "імпульсивний" вид виставки ще й спонукав передивитися представлену літературу.
          Одним словом, наш задум успішно втілився у життя! Ненав’язливо, із тонким англійським гумором, клієнти бібліотеки отримали послуги на найвищому рівні! Ось і фотозвіт із дійства під назвою "А раптом доля закине вас до Англії?"
          Учасники самі були ведучими, проявляючи неабиякі акторські здібності, потім на "відмінно" впоралися із завданнями відеовікторини з екранізації творів відомих англійських письменників. Звичайно, довелося трохи "попотіти", згадуючи англійські прислів’я та українські аналоги, але несподівано знайшлося і "третє" рішення: у "бій" пішов своєрідний бердичівський гумор.
          Після затишного невеличкого застілля в суто англійському стилі, влаштували фотосесію. Бібліотеку і організатори заходу, і учасники покидали в супер гарному настрою!

          За останні роки роботи Бердичівська міська ЦБС мала гарну грантову історію. Не став виключенням і 2016-й: пошук грантів під цільові молодіжні проекти дав ще одну можливість попрацювати з давнім партнером – Представництвом Інституту з міжнародного співробітництва німецької асоціації народних університетів (DVV International) та Інформаційно-дослідного центру «Інтеграція та розвиток», за підтримки міністерства закордонних справ Німеччини. Разом було реалізовано проект «Замінимо мури відчиненими вікнами» в рамках якого було проведено культурно-мистецький фестиваль «Дороги світу»: 24 години з Японією. «Моміджігарі» - полювання за кленовим листям»
          Сам захід був проведений у форматі фесту із розкриттям культури, традицій, особливостей країни Японії. Під час дводенного фестивалю було представлено різноманітні майстер-класи, а саме: лекція з аніме та манга, японські настільні ігри, лекція з японської поезії, імітація ритуалу сеппуку, майстер-клас з надягання справжнього кімоно, чайна церемонія, протягом 24 годин у стінах «М-Формації» лунала традиційна японська музика. Для бердичівлян країна Сонця, що сходить, «зійшла» у новому світлі.

          Те, що у стінах бібліотек можна не лише отримувати важливу інформацію, а й весело і з користю проводити час, довела запальна передноворічна вечірка «Стиляги». Молодь із задоволенням брала участь у різноманітних тематичних конкурсах, танцювальних змаганнях, фотосесіях. Подібні різнопланові зустрічі стали традицією у стінах молодіжного центру.

          Минулого року у Бердичеві стартував проект «Бюджет участі». Після затвердження його положення мешканці міста почали подавати свої проектні пропозиції. Задля того, аби допомогти містянам правильно оформити ідеї у проектну заявку, на базі центральної бібліотеки було організовано ряд тренінгів. Організатори впевнені, що після подібних занять усі проекти відповідатимуть вимогам положення, залишається лише чекати на голосування за ті чи інші цікаві й потрібні ідеї.

          Згадуючи про різноманітні проекти, ініційовані працівниками бібліотек, хочеться назвати і постійну підтримку людей, які потребують нашої уваги та милосердя. Мова йде про дітей з особливими потребами. Вже багато років триває дружба нашого закладу із вихованцями реабілітаційного центру. Цьогоріч активісти «М-Формації» підготували на свято Миколая театралізовану виставу та, завдячуючи підтримці міського голови Василя Мазура, пригостили гостей смачними гостинчиками.

          Неодноразово відправляємо і подарунки до наших бійців на територію проведення АТО. Вже доброю традицією стало виготовлення дітьми та молоддю оберегів для воїнів, написання їм листів, вітань, молодші відвідувачі малюють в дарунок, а ось старші – випікають та власноруч розмальовують імбирні пряники. До смаколиків ми обов’язково додаємо і книги, що у вільний час хлопці зможуть почитати у бліндажах.

          Чимало книгозбірень України долучилися до популярного формату «живої бібліотеки», де в якості популярних книг можна «почитати» людей. Спробували організувати таку зустріч і ми. Це унікальна можливість задати обраній «книзі» будь-які питання: у відповідь людина може розповісти свою життєву історію чи власним прикладом допомогти вирішити ту чи іншу проблему. Нашим читачам вдалося «погортати сторінки» письменників із Запоріжжя та Івано-Франківська, бердичівського волонтера та майстра спорту міжнародного класу з боксу, учасника Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

          Дуже пишаємося тим фактом, що завдяки переформатуванню нашого закладу випала нагода поповнити лави бібліопрацівників молодими спеціалістами: новоприйнята «трійка» вже встигла і зарекомендувати себе на професійній ниві, і з’їздити на тренінги та семінари до Луцьку, Сум, Києва.

          А тим часом у центрі при бібліотеці невгамовні активісти створили Молодіжну Раду, на засіданнях якої вирішують проблеми сьогодення та будують плани на майбутнє. Яке неодмінно має бути у них яскравим та неординарним. Ось і прийдешній 2017-й розпочався з приємної новини: колектив центральної бібліотеки та молодіжний центр «М-Формація» нагородили на щорічній церемонії відзначення перемог, досягнень та здобутків бердичівлян.Міська бібліотека для дітей (вул. Європейська, 15) тел. 2-23-93;
Режим роботи: 9.00-17.30 год.
вихідний день - п’ятниця, субота
останній день місяця - санітарний день


Бібліотека-філія №1


(вул. Газопровідна, 23) тел. 7-64-94;
Режим роботи: 9.30-18.00 год.
вихідний день - понеділок, субота
останній четвер місяця - санітарний день


Бібліотека-філія №2


(вул. Огибна,16) тел. 4-10-70
Режим роботи: 9.30-18.00 год.
вихідний день - понеділок, субота
останній четвер місяця - санітарний день


Бібліотека-філія №3


(вул. Толстого,20)
Режим роботи: 9.00-17.30 год.
вихідний день - п’ятниця, субота
останній день місяця - санітарний день


Бібліотека-філія №4


(вул. Раскової, 23-Б) тел. 2-71-70
Режим роботи: 9.30-18.00 год.
вихідний день - понеділок, субота
останній четвер місяця - санітарний день


Бібліотека-філія №5


(вул. Новоіванівська, 21) тел. 3-03-94
Режим роботи: 9.30-18.00 год.
вихідний день - понеділок, субота
останній четвер місяця - санітарний день


Бібліотека-філія №6


(вул. Євгена Старікова, 1) тел.. 3-16-30
Режим роботи: 9.30-18.00 год.
вихідний день - понеділок, субота
останній четвер місяця - санітарний день
Контракт з директором Бердичівської міської централізованої бібліотечної системи [156.28 Kb] (завантажень: 25)

Основні завдання розвитку Бердичівської міської централізованої бібліотечної системи на 2017 рік [92.72 Kb] (завантажень: 13)

Cтратегія розвитку Бердичівської міської централізованої бібліотечної системи на 2017 – 2021 рр. [183.9 Kb] (завантажень: 19)Фінансові звіти :

Баланс на 01 квітня 2019 року [633.98 Kb] (завантажень: 0)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2м) за І квартал 2019 р. [944.91 Kb] (завантажень: 1)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма №4-1м) за І квартал 2019 р. [919.67 Kb] (завантажень: 0)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (форма №4-2м) за І квартал 2019 р. [799.61 Kb] (завантажень: 0)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7м) на 01 квітня 2019 року [885.33 Kb] (завантажень: 0)

Звіт про фінансові результати за І квартал 2019 року [745.23 Kb] (завантажень: 0)
Баланс на 01 січня 2019 року [1.38 Mb] (завантажень: 1)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2м) за 2018 р. [1.86 Mb] (завантажень: 0)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма №4-1м) за 2018 р. [1.96 Mb] (завантажень: 2)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (форма №4-2м) за 2018 р. [1.97 Mb] (завантажень: 0)

Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (форма №4-3м) за 2018 рік [1.89 Mb] (завантажень: 0)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7м) на 01 січня 2019 року [1.88 Mb] (завантажень: 0)

Звіт про фінансові результати за 2018 рік [1.71 Mb] (завантажень: 0)

Звіт про рух грошових коштів за 2018 рік [1.5 Mb] (завантажень: 0)

Звіт про власний капітал за 2018 рік [738.95 Kb] (завантажень: 0)
Баланс на 01 жовтня 2018 року [477.67 Kb] (завантажень: 0)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2м) за 9 місяців 2018 року [710.96 Kb] (завантажень: 0)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма №4-1м) за 9 місяців 2018 року [658.55 Kb] (завантажень: 0)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (форма №4-2м) за 9 місяців 2018 року [718.99 Kb] (завантажень: 0)

Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (форма №4-3м) за 9 місяців 2018 року [667.23 Kb] (завантажень: 0)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7м) на 01 жовтня 2018 року [643 Kb] (завантажень: 0)
Баланс на 01 січня 2018 року [1.19 Mb] (завантажень: 2)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2д, №2м) за 2017 рік [1.54 Mb] (завантажень: 0)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма №4-1д, №4-1м) за 2017 рік [1.56 Mb] (завантажень: 0)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (форма №4-2д, №4-2м) за 2017 рік [1.48 Mb] (завантажень: 0)

Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (форма №4-3д, №4-3м) за 2017 рік [1.43 Mb] (завантажень: 0)
Баланс на 01 січня 2017 року [3.39 Mb] (завантажень: 8)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2д, №2м) за 2016 рік [2.37 Mb] (завантажень: 4)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма №4-1д, №4-1м) за 2016 рік [2.29 Mb] (завантажень: 3)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (форма №4-2д, №4-2м) за 2016 рік [2.41 Mb] (завантажень: 4)

Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (форма №4-3д, №4-3м) за 2016 рік [2.2 Mb] (завантажень: 3)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) на 01 січня 2017 року [2.18 Mb] (завантажень: 3)

Звіт про результати фінансової діяльності (форма №9д, №9м) за 2016 рік [1.69 Mb] (завантажень: 4)

Звіт про рух необоротних активів (форма №5) на 01 січня 2017 року [1.68 Mb] (завантажень: 3)

Звіт про рух матеріалів і продуктів харчування (форма №6) на 01 січня 2017 року [1.54 Mb] (завантажень: 4)

Звіт про рух грошових коштів за 2016 рік [1022.14 Kb] (завантажень: 5)
Довідка про підтвердження залишків коштів загального та спеціального фондів державного або місцевих бюджетів на реєстраційних (спеціальних реєстраційних) рахунках станом на 01 січня 2017 року [685.08 Kb] (завантажень: 3)

Довідка про підтвердження залишків коштів на інших рахунках клієнтів Державної казначейської служби України станом на 01 січня 2017 року [668.8 Kb] (завантажень: 4)

Довідка про спрямування обсягів власних надходжень, які перевищують відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), за 2016 рік [1.05 Mb] (завантажень: 3)

Довідка дебіторську заборгованість за видатками на 01 січня 2017 року [765.03 Kb] (завантажень: 3)
Пояснювальна записка до статистичного звіту Бердичівської міської централізованої бібліотечної системи за 2016 рік [1.18 Mb] (завантажень: 10)

Пояснювальна записка за 2016 рік [989.77 Kb] (завантажень: 4)

Реєстр про залишки коштів загального та спеціального фондів державного (місцевого) бюджету на реєстраційних (спеціальних реєстраційних), інших рахунках, відкритих в органах Державної казначейської служби України, та поточних рахунках, відкритих в установах банків, станом на 01 січня 2017 року. [625.93 Kb] (завантажень: 5)
Договір оренди нежитлового приміщення [4.19 Mb] (завантажень: 4)

Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій
[6.25 Mb] (завантажень: 5)

Річний план закупівель, щоздійснюються без проведення процедур закупівель на 2016 рік
[2.12 Mb] (завантажень: 9)
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.