Павл_шина ТВ

Заступник міського голови

Контакти

13300 м.Бердичів , пл.Центральна, 1, каб. 16

Графік прийому

перший та третій вівторок щомісяця з 10.00 до 19.00 год.,

другий та третій четвер щомісяця – виїзні прийоми громадян у мікрорайонах міста

Дата народження: 09 грудня 1978 року

Освіта: повна вища, Міжрегіональна Академія управління персоналом у  2004 році за спеціальністю „правознавство” кваліфікація юрист.

Трудова діяльність: 

 
08.1998 – 01.1999 Юрисконсульт Чернівецького заводу будівельних конструкцій
 

Виконком Бердичівської міської ради

01.1999 –  по цей час Юрист управління економіки та комунальної власності; головний спеціаліст-юрисконсульт інформаційно-аналітичного відділу; начальник відділу управління комунальним майном; начальник управління комунальним майном; заступник міського голови

Координує і спрямовує діяльність відділу комунальної власності та земельних відносин, відділу з питань державної реєстрації, відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому, центру надання адміністративних послуг.

За участю заступників міського голови, у взаємодії з керівниками підприємств, об’єднань, установ, управлінь та організацій, з управліннями та відділами облдержадміністрації, міністерствами і державними комітетами відповідних галузей, науково-дослідними установами вирішує проблеми, пов’язані із забезпеченням стабільної роботи підпорядкованих підрозділів.

Координує розробку, участь і реалізацію відповідних програм, спрямованих на створення умов з надання адміністративних послуг, а також розвитку земельних відносин та організації ведення бухгалтерського обліку.

Організовує, регулює і контролює своєчасний та якісний розгляд і підготовку проектів відповідних рішень працівниками підпорядкованих відділів, а також розгляд ними звернень від органів виконавчої влади, громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій та громадян, підписує відповіді за результатами розгляду цих звернень.

Взаємодіє з  органами виконавчої влади у сфері надання адміністративних послуг.

Координує питання з реалізації повноважень міської ради та виконавчого комітету  у сфері управління комунальним майном.

Спрямовує і координує роботу щодо приватизації, оренди нерухомого та індивідуально визначеного майна, землі, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста.  Підписує відповідні угоди в межах наданих повноважень відповідно до чинного законодавства України.

Координує взаємодію виконкому з питань майна, що перебуває на балансі комунальних підприємств, установ міста. Вносить пропозиції міському голові щодо ефективного використання майна для задоволення потреб територіальної громади Бердичева.

Очолює: робочу групу з питань забезпечення своєчасності сплати податків та зборів до міського бюджету; робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати; робочу групу Бюджету участі(громадського бюджету) м. Бердичева; робочу групу щодо приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України питання цільового призначення земельних ділянок згідно з діючими договорами оренди землі та договорами сервітутного землекористування; робочу групу з обстеження об’єктів енергетичної системи на території міста Бердичева з метою вивчення питання оформлення права оренди на земельні ділянки, а також комісії: з питань обстеження об’єктів оренди щодо необхідності капітального ремонту; з питань обстеження технічного стану комунального майна (будівель, приміщень, споруд); з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна; конкурсну комісію на право оренди комунального майна; з розгляду земельних відносин і спорів; конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурсних засадах; міську контрольну комісію з питань проведення земельних торгів.

Сприяє роботі міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат.

Здійснює інші повноваження, передбачені чинним законодавством України.