Онофр_йчук СП

Заступник міського голови

(з питань ЖКГ)

Контакти

13300 м.Бердичів , пл.Центральна, 1, каб. 16

Графік прийому

перша та третя п’ятниця щомісяця з 10.00 до 19.00 год.,

перший та другий вівторок щомісяця – виїзні прийоми громадян у мікрорайонах міста

Дата народження: 04 липня 1965 року

Освіта: повна вища, Тернопільський інститут народного господарства у  1990 році за спеціальністю „фінанси і кредит” кваліфікація економіст.

Трудова діяльність: 

11.1983 – 11.1985 служба у збройних силах
08.1986 – 06.1990 студент фінансово-економічного інституту
08.1990 – 07.1991 економіст комерційного відділу Бердичівського відділення АПБ «Україна»
08.1991 – 12.1995 заступник керуючого Бердичівського відділення АПБ «Україна»
01.1996 – 09.1999 керуючий відділенням банку «Україна» м.Андрушівка
02.2000-06.2002 на обліку в центрі зайнятості
 

Виконком Бердичівської міської ради

06.2002 –

по цей час

начальник управління розвитку території, заступник міського голови

Спрямовує, координує та контролює роботу управління житлово-комунального господарства, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення,  а також роботу головного спеціаліста, відповідального секретаря адміністративної комісії при виконкомі, головного спеціаліста з питань охорони культурної спадщини, підприємств житлово-комунального господарства та комунальних служб, житлово-будівельних кооперативів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Спільно з начальником управління житлово-комунального господарства здійснює безпосередній контроль, згідно з делегованими йому органом управління майном повноваженнями, щодо забезпечення виконання підпорядкованими керівниками комунальних підприємств, установ, організацій умов (прав та обов’язків, умов матеріального забезпечення керівника) укладених з ними контрактів. У випадку не дотримання цими керівниками підприємств виконання вищезазначених умов контрактів, зобов’язаний невідкладно інформувати міського голову, шляхом подання доповідної записки в письмовій формі з ґрунтовним викладенням всіх обставин допущеного керівником порушення, а також наслідки, до яких привело дане порушення і ступінь безпосередньої вини конкретного керівника. Несе персональну відповідальність спільно з начальником управління житлово-комунального господарства за неналежну організацію проведення даної роботи.

Крім того, організовує проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підпорядкованих йому підприємств, зокрема, показників ефективності використання комунального майна, майнового стану підприємства, економічного обґрунтування витрат на виробничі потреби, виконання фінансового плану підприємства та інших показників згідно з умовами контракту.  Про отримані результати даного аналізу інформує міського голову шляхом подання доповідної записки, викладеної в письмовій формі з наданням конкретних пропозицій, виходячи з отриманих результатів проведеного аналізу.

Для проведення вказаного аналізу та отримання відповідного результату може ініціювати перед міським головою питання про залучення до даної роботи фахівців відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету та служб.

За результатами здійснення фінансово-господарської діяльності підприємств житлово-комунального господарства, комунальних служб, установ, організацій спільно з начальником управління житлово-комунального господарства вносить пропозиції комісії щодо преміювання або депреміювання керівників цих підприємств та служб.

Вносить подання про звільнення або призначення керівників підпорядкованих підприємств та служб.

За участю заступників міського голови, у взаємодії з керівниками підприємств, об’єднань, управлінь та організацій, з управліннями та відділами облдержадміністрації, Міністерствами і державними комітетами відповідних галузей, науково-дослідними установами вирішує проблеми, пов’язані із забезпеченням стабільної роботи житлово-комунальної та транспортної галузей міста.

Відповідає за розв’язання питань екологічної безпеки, внаслідок чого співпрацює з екологічною інспекцією та у разі необхідності ініціює питання звернення до вищестоящих структур даного органу.

Організовує роботу щодо ліквідації екологічних наслідків аварій, залучає до цих робіт підприємства, установи, організації, незалежно від форм власності.

Організовує виконання робіт, програм, заходів природоохоронного спрямування, в тому числі робіт із збирання, переробки, утилізації промислових, побутових та інших відходів.

Організовує контроль за додержанням вимог чинного законодавства у  сфері  поводження  з відходами.

Координує питання впровадження в побут приладів обліку газу, води та теплової енергії.

Здійснює контроль за організацією та якістю обслуговування населення службами та підприємствами  житлово-комунального господарства, а також за технічним станом, використанням і утриманням житла комунальної власності.

Взаємодіє в роботі із залізничною станцією та підприємствами автотранспорту загального користування.

Здійснює контроль за організацією та якістю обслуговування населення підприємствами та установами цих галузей.

Контролює хід приватизації житла.

Координує здійснення заходів щодо розширення та зміцнення матеріально-технічної бази служб та підприємств житлово-комунального господарства міста.

Відповідає за благоустрій і санітарний стан міста, розвиток інженерних систем, будівництво, ремонт, експлуатацію автомобільних шляхів, пожежної охорони, енергозбереження об’єктів житлово-комунального господарства.

Контролює проходження державної експертизи проектів, які реалізуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій галузі житлово-комунального господарства .

Готує пропозиції до програми соціально-економічного розвитку міста щодо реалізації державних програм у сфері житлового будівництва, створення умов для промислового та комерційного будівництва, а також для розвитку будівельної індустрії в місті.

Визначає напрямки роботи з охорони культурної спадщини, збереження традиційного характеру середовища міста Бердичева.

Підписує охоронні договори, акти технічного обстеження, паспорти, облікові картки на пам’ятки культурної спадщини.

Проводить аналіз виконання обсягів житлового будівництва, контролює виконання планових показників щодо введення в експлуатацію житла.

Підписує договори між міською радою та замовником згідно з Положенням про пайову участь  у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бердичева.

Координує роботу з інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва з метою прискорення темпів будівництва та введення в експлуатацію об’єктів з високим ступенем готовності.

Контролює виконання гарантійних зобов’язань забудовників щодо виконання робіт з благоустрою прилеглої території та облаштування дитячих майданчиків біля новобудов, а також здійснює контроль за дотриманням забудовниками відповідних положень законодавства України, містобудівних, санітарно-гігієнічних та протипожежних вимог, а також Генерального плану м. Бердичева та інших нормативних документів, що регламентують забудову міської території.

Очолює архітектурно-містобудівну раду.

Керує роботою комісій: адміністративної, житлової; Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при міській раді; з питань розрахунків підприємств та установ міста за використані паливно-енергетичні ресурси, з питань реструктуризації заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію; з обстеження технічного стану житлового фонду міста; з розгляду питань відключення від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання, з питань прискорення передачі відомчого житлового фонду (гуртожитків) до комунальної власності; з безпеки дорожнього руху; щодо проведення контролю за здійсненням міських перевезень і визначення коефіцієнтів співвідношення кількості  безплатних і платних перевезень пасажирів у міському сполученні; конкурсного комітету для проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування; для огляду вулично-дорожньої мережі; з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню чи пересадженню у зв’язку із забудовою або впорядкуванням зелених площ на території міста, з розгляду питань щодо розміщення зовнішньої реклами; з обстеження житлових будинків і квартир інвалідів війни та прирівняних до них осіб;  з контролю розрахунків комунальних підприємств за використані енергоносії; постійно діючою комісією з питань поводження з безхазяйними відходами; з проведення конкурсу проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках м. Бердичева, в яких створені і функціонують ОСББ; конкурсної комісії на проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг з вивезення та захоронення твердих та побутових відходів; конкурсної комісії з організації та проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг з вивезення рідких відходів; з питань координації підготовчих робіт, організації та проведення двомісячника благоустрою і санітарії в місті; з обстеження спеціалізованих підприємств, що здійснюють операції з металобрухтом.

Крім того, є заступником голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Забезпечує розробку та здійснення заходів щодо економного використання енергії, своєчасних розрахунків та спожиті електроенергію, газ та інші енергоносії підпорядкованими комунальними підприємствами.

Здійснює керівництво комісією з підготовки господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період.

Здійснює інші повноваження, передбачені чинним законодавством.