Адаменко В.В.

Заступник міського голови

(з гуманітарних питань )

Контакти

13300 м.Бердичів , пл.Центральна, 1, каб. 61

Графік прийому

друга та четверта п’ятниця щомісяця з 10.00 до 19.00 год.,

перший та четвертий четвер щомісяця – виїзні прийоми громадян у мікрорайонах міста

Дата народження: 10 вересня 1964 року

Освіта: повна вища, Вінницький державний педагогічний інститут ім. М.Островського у 1989 році за спеціальністю «українська мова та література», кваліфікація вчитель української мови та літератури.

Трудова діяльність: 

 
08.1983 – 08.1987 вчитель початкових класів Погребищенської середньої школи №1
08.1987 – 08.1988 вчитель початкових класів Вінницької середньої школи №12
08.1988 – 03.2009 вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи, директор Бердичівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8
 

Виконком Бердичівської міської ради

03.2009 –

по цей час

начальник управління освіти і науки, заступник міського голови

Забезпечує реалізацію державної гуманітарної політики у сферах соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти і науки, фізичної культури і спорту, культури і туризму, соціально-політичних відносин, розвитку зв’язків з громадськістю, міжнаціональних та міжконфесійних відносин, молодіжної політики; спільно з іншими підрозділами виконкому бере участь у підготовці пропозицій з питань, що стосуються роботи даних сфер.

Сприяє роботі творчих спілок, об’єднань, асоціацій, інших громадських організацій, підготовці молоді до військової служби, проведенню призову громадян на військову службу.

Взаємодіє в межах своїх повноважень з ветеранськими, профспілковими, молодіжними, жіночими, іншими громадськими організаціями.

Координує відповідно до законодавства вирішення питань опіки і піклування, усиновлення, захисту прав та інтересів дітей.

Організовує контроль за здійсненням заходів щодо запобігання інфекційним захворюванням, епідеміям та їх ліквідації, надання пільг і допомог, пов’язаних з охороною материнства  та дитинства, багатодітним сім’ям, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Контролює питання організації харчування у навчально-виховних та лікувальних закладах, діяльності дитячих оздоровчих установ.

Забезпечує здійснення передбачених законодавством заходів щодо поліпшення матеріально-побутових умов інвалідів, ветеранів війни та праці, одиноких громадян похилого віку.

Контролює роботу структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради: управління праці, сім’ї та соціального захисту населення, управління освіти і науки, управління у справах молоді та спорту, відділу охорони здоров’я , відділу культури.

Координує роботу підпорядкованих комунальних некомерційних підприємств, комунальних підприємств і установ,  забезпечує здійснення контролю, аналізу та оцінки  їх діяльності, погоджує контракти з керівниками та контролює виконання умов контракту.

Контролює проходження державної експертизи проектів, які реалізуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ і організацій галузі освіти, медицини,  культури та соціального захисту населення.

 

Співпрацює з Бердичівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України, міським центром зайнятості, міським відділенням Фонду соціального страхування, Бердичівським об’єднаним міським військовим комісаріатом, військовими частинами Бердичівського гарнізону, правоохоронними органами, засобами масової інформації.

Очолює комісії (є головою або заступником голови): з питань захисту прав дитини, з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, з питань прийому, оформлення документів, посвідчень громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,  з питань надання соціальної допомоги, з питань безпечної життєдіяльності населення, з питань розгляду надбавок за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи і премій керівникам комунальних закладів охорони здоров’я міста, з питань розгляду надбавок і премій керівникам комунальних закладів культури, міську комісію з питань профілактики травматизму невиробничого характеру, конкурсну комісію з визначення аптечних та стоматологічних установ міста, що будуть надавати відповідні пільги та послуги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Керує координаційною радою з питань опіки та піклування над недієздатними та обмежено дієздатними повнолітніми особами, міською радою з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, робочою групою щодо організації роботи стосовно підтримки внутрішньо переміщених осіб та сімей з території АР Крим та районів проведення ООС (АТО).